Priznat ze som gay? (15)

Súvisiaci obsah

Nikolka_nechapem2

A z chlapom si to robil?Ak nie tak nemozes naisto povedat,ze si gay,len kvoli tomu ze ta viac pritahuju.

Nikolka_nechapem2

mat tak tvoj problem,robis si depku kvoli tomu,ze kam si strcis penis.No mne by sa ho do hovna strkat nechcelo,hnusilo.fuj
A nad tym si nerozmyslal,ze ked ty zomries tak po tebe nikto neostane(dieta)?Nechces mat vlastnu rodinu?Nebojis sa AIDS??

Majloooo

Nemozem sa na facebooku pridat do nejakej gay skupiny..ved to o mne kamarati nevedia

a nesom decko a nechapem preco by nejaky uchil ma mal presviecat ze som gay ?

lexus

a ako si zistil ze si gay?
to je blbost, este si v mladom veku
tak davaj bacha nech si ta nenajde nejaky stary uchylak ktory ti nahovori ze si gay

tstekvickats

na fb: sú skupiny SEZNAMKA kluci
a GAY, LESBA, BISEXUÁL = normálni človek....skús sa tam skontaktovať a poradiť s inými gaymi...myslím si, že tí ti budú vedieť lepšie poradiť ako mi hetero :))

wwwwwwwwwwww

my máme na škole aj lesbičku, aj gaya, je to verejne známe a nikto s tým nemá problém, ani neviem, prečo by mali mať, ani ja nikomu nevešiam na nos, že som hetero, tak ani ty nemusíš vravieť, že si gay... je to na tebe, ak to chceš a máš komu povedať, povedz

Eva531

Kym si to este nikomu nepovedal, nic sa nestalo, ale ked to raz vytrubis do sveta, tak sa mozno stretnes s takymi reackiami ludi, ze budes z toho nestastny, ale potom uz bude neskoro lutovat, ked pochopis, ze ten cas sa uz vratit neda. Radsej sa zaregistruj na nejakej internetovej stranke, kde si pisu gayovia, mozes si tam s niekym pisat, mozno si tam aj niekoho najdes, mozno nie, ale uz aj to samotne pisanie ti pomoze, pomoze ti preto, lebo budes mat aspon dobry pocit, ze si nasiel niekoho, komu sa mozes zdoverit, a to pre zaciatok staci. Pre zaciatok staci pisat si s ludmi, ktori maju rovnake problemy, ako mas ty.

Eva531

Ja poznam jedneho gaya, je to kamaratkin brat, ale pred rodinou to taji, pred hetero kamosmi a pred kolegami tiez, je uz dospely, ma 32 rokov, pracuje v zahranici, ma vystudovanu VS, ma vlastny byt, financne sa mu dari a co sa tyka kariery, tak tiez, taji to pred ludmi tak dobre, ze nikto o tom ani netusi. Iba jeho sestra, ktora ho obcas pride na par dni navstivit, pricom on ju necha surfovat po internete na svojom pocitaci, zistila, ze je gay. Nevymazal totiz z pocitaca historiu, dokonca prikazal pocitacu, aby si zapamätal hesla na stranky, na ktorych je registrovaty a na ktore si chodia pisat gayovia, dokonca tam ma vytvoreny profil s vlastnou fotkou, pise si tam s chalanmi, s ktorymi sa stretava a s ktorymi spava, ked to uvidela, tak bola z toho v takom soku, ze skoro odpadla, ale nepovedala mu, ze o tom vie, tvari sa pred nim, akoby nic, mne ako kamoske to povedala, inac o tom nikto nevie, jej rodicia by to neprezili, ona totiz VS nema, iba jej brat, takze rodicia ho tym padom povazuju za nieco viac, vidia sa v nom, teda je to dost zlozita situacia...

Majloooooo

To ze som gay neznamena ze mam viac zenskych hormonov!!!! Viem ze je to vrodene ale neni to o tom ze mam viac nejakych hormonov...ved potom by stacilo brat par hormonov a zmenilo by mi to orientaciu..to je blbost...a su aj uplne muzny gay..nie len zsenstily

Nikolka_nechapem2

Nieje to nic zle,ze si gay.V tejto dobe je to bezne.Nemozes predsa zato,ze mas viac zenskych hormonov ako muzskych.Mne sa napriklad pacia gayovia,su sexi.A navyse skvely kamarati.