zápal močových ciest??

Príspevok v téme: zápal močových ciest??
jenny0000000

stále mám potrebu ísť na vecko ale pritom vycikám len zopár kvapiek a na konci cikania mám taký čudný pocit, neviem z čoho to môže byť či z toho že pred pár dňami som čakala na zastávke bus a dosť fúkalo a prefúkalo ma cez moje voľnejšie nohavice alebo to môže byť z tabletiek proti bolesti zuba ale tie som brala asi tak zo päť...alebo neviem z čoho iného by to mohlo byť...ale neviem či je to zápal močových ciest..už sa to nedá vydržať :(čo mám robiť keďže som z zahraničí, poraďte mi prosím,,,ďakujem pekne za rady

jenny0000000

ja som v anglicku, fest by pomohlo ak by niekto vedel aký čaj sa dá kúpiť tu, niečo podobné ako urinal,hmmm...nevie niekto????

alikkk

suhlasim s urologickym cajom a brusnicami, po pripade URINAL AKUT ten obsahuje vela brusnic a zabera velmi rychlo, volnopredajny je, len neviem ci ho v zahranici mavaju - ja som stale dostavala len nejake antibiotika na taketo zapaly urologicke, a ked uz som sa nahnevala a mala som toho dost, povedala som si ze nejdem k lekarovi a skusim bylinky, po 2 dnoch sa mi urologickym cajom velmi ulavilo, len ho treba pit pravidelne, a k tomu samozrejme tie brusnice

nathália08

no áno,presne aj ja som to mala,musíš piť ten urologický čaj,a hlavne vela tekutín,aby sa tie baktérie vyplavili.
A vhodné by boli aj antibiotiká.

neva

Pravdepodobne si prechladla od spodu. Pri slabšej imunite, ani nemusíš vedieť kedy a kde si prechladla, raz dva človek ochorie. Chce to hlavne teplo a veľa tekutín. Obyčajne sa predpisujú aj antibiotiká, hlavne ak je teplota zvýšená. Taktiež sa doporučujú prípravky s brusnicami.

miska1917

Ahoj mala som nieco podobne,ked ssa vycikas mas pocit ze ti este treba ze?No skus si kupit urologicky caj,tekane-urologicky je dobry ale aj urinal,a skus ist k lekarovi vysetrit moc,ale si v zahranici takze neviem,jedine ak by ti rychlo niekto tie caje poslal.Mne na to dal lekar antibiotika lebo som mala uz aj krv ale poviem Ti ked je chladno ma to znova chyta ale ma caj.drz sa