Aky strih vlasov?

Príspevok v téme: Aky strih vlasov?
bezradna

mam okruhlu tvar a vacsi nos a potrebovala by som poradit aky strih vlasov by mi pristal. usimi odstavaju takze uplne kratke ich nemozem mat. len si neviem dat rady ako sa dat ostrihat a kadernicku mam sice dobru ale ked ona ma iny vkus na ucesy ako ja a jej napady sa mi nepacia. vie ma ostrihat perfektne presne ako jej poviem, len neviem co jej mama povedat. myslite ze ofina mi nos nezvyrazni? alebo aky stih bysom mala zvolit az vlasy vyzeraju hustejsie? nikdy nie som spokojna ked to necham len na kadernicku a sama uz neviem co vymysliet.

gater

Nechaj si ich podrast...kucerave su dobre a nezabudni na celenku ci satku,tak decentne... Zalezi to vsak na vkuse kazdej.. :) j

zuzi

ahoj vlocka, ak ti mozem poradit aj ja, k modrim ociam nieje vhodny modry tien v otieni tvojich oci, lebo ti ich nezvyrazny, ale ostatne mozu byt

simona

PROSIM poradte mi aky tip ucesu bi sa mi hodil ak mam teraz dlhe vlasy ktore su poskodene.Bojim sa ze ak sa dam ostrihát na kratko ich poskodenie sa este viac zvyrazni.

kristina krivanikova

nO TAK JA MAM HROZNE KUCERAVE A ROZSIEPENE VLASY NA KONCEKOCH SU SUCHE A STRASNE SA VLNIA A NEMAM TO RADA CHEM STRICH KTORY BY MI PRISTAL MAM GULATO OBDLZNIKOVU TVAR A TROSKU DLHSIE CELO ... PROSIM PORADTE MI

[zruseny12]

tak sa prihlas do Zmenarne a oni ti poradia,alebo,v casopisoch menia zeny a dievcata tak sa tam prihlas,ak si nevies rady,lebo tu sa tak tazko radi ked ta nikto nevidi...ale podla toho,co pises chces len jednoduchy uces...aby bolo cim najmenej starosti s nim,dobre som pochopila?

terezka

ahojte.mam uzku predlzenu tvar a velky nos a rovne vlasy. mohli by ste mi poradit aky strih vlasov by sa mi hodil?kamosky vravia ze mi pristanu vlny ale kazdy den ich vyrabat sa mi nechce.mala som uz taky normalny strih ze iba dlhe vlasy bez ofiny ci postupky ale to sa mi moc nepacilo taky obycajny uz nechcem. poradte prosim.

miselka

este stale je moderny uces bob?bo to leti uz od septembra a stale vaham ci sa mam dat tak ostrihat. uvidime mozno sa nakoniec aj rozhodnem. mikado-bob je aky uces?

simona2611

ahoj bezradna!co ak by si skusila mikado-bob?je to moderny uces a typu tvojej tvare by podla mna pristal...ofinu nie...a vacsi objem dosiahnes tym,ze ti tvoja kadernicka vzadu ostriha vlasy trocha do postupna,no bocne partie nie....tento strih ti tvar opticky predlzi a ty v nom budes vyzerat dobre

inuska

mam ovalnu hlavu a mali nostek....nawiem aki strih si mam virat a ci bi mi isla ofina alebo nie,???ako sa mam dat strihat??a mam bielu farbu pleti niekedi doruzova:D:D.... a blond vlasi teda spinavi blond ale kecela i som inu farbu aka bi mi isla??

weronyka

Mám strašne strašné vlasy! Od prírody sú skôr kučeravé, len žiaľ, stoja mi na každú stranu... A pritom sa sťažujem, že nemám objem... Viem, že strih robí zázraky, no v mojom prípade to asi neplatí. Nechcem si ich žehliť, pretože od vlhkosti sa aj tak stočia. A keď si ich vysuším, sú roztrapatené ako vianočný stromček. Som dosť zúfalá, utešuje ma len myšlienka, že ja sa nevidím... A ostatní nech sa nepozerajú... ;)