Slovenska polnohospodarska univerzita v Nitre

abo

caute :) takze by ste SPU nevymenili za ziadnu inu skolu ??? A je to tazka skola moc ??? ako nepatrím medzi najhorsích ziakov urcite nie :) iba sa bojim ze to nezvladnem ??? co vy na to ???

adka0312

Na SPU chodím už štvrtý rok ( som síce na inom odbore, na aký sa chystáš...), ale nemenila by som. Spoznala som kopec skvelých ľudí, dokonca som vďaka škole spoznala aj svoju terajšiu lásku:-)Systém je podľa mňa dobrý, mnoho odborníkov, ktorí sú fakt veľké kapacity, študenský život je pestrý. Takže vrele odporúčam:-)

abo

ahoooj ja sa strasne bojim chemie a biofyziky to co jeeeeeee kks to musi byt riedne tazke :/ ale uz som poslal prihlasky :D a inak tebe sa ako rychlo ozvali ???

petusaw

ahoj tak v prvom semestri som mala anorganicku chemiu,zoologiu, morfologiu stavovcou, somatologiu a biofyziku a teraz mam organicku chemiu , ochranu ZP, informatiku, genetiku a biologicku bezpecnost.... a inak vsetky predmety najdes na stranke skoly na fakulte FAPZ a tam dade je rozvrh na cele 3 roky .... sice zatialtie predmety nemaju vela s vyzivou ludi ale nevadi.... to pride neskor bo v prvaku je to tak vseubecne. ja som bola velmi prekvapena ze mam napr zoologiu ale sranda tam bola :D

petusaw

no ja som mala dvojky..... a mozno by ta aj vzali ale to treba vybavovat hlavne dost vopred si vymysli ze z dakych zdravotnych dovodou alebo take daco lebo viem ze sa to da ale neviem ci aj na SPU a drzim palce zajtra na maturach ..... pohoda :D

abo

ahooj ... a zmaturovali si na dobre znamky ??? lebo ja sa bojim ze zmaturujem zle no vlstne ked zmaturujem ,,, keby som nezmaturoval a v septembri by som isiel na opravne a dal by som to myslis si ze by ma este prijali ????

petusaw

no to si vsade rozdeleny na tie kruzky len prednasky su spolocne a na cviceniach by sa nas tak vela nepomestilo tak sa to deli a kazdy ma iny rozvrh len pre prvakou je prednaskovy den pondelok a tam su vsetci

abo

ahooooooj :D si zabila ze nepoznas niektorych ved jasne 150 je vala :D aaaa to ked chodis na vyzivu ludí si rozdelená na skuppiny asi na kruzky a to preco ale respektíve podla coho ??? ved vyziva ludi som si myslel :D