pobyt v Nitre

bambi25

ahoj,ja som bola na lieceni v bratislave a podla mne to tam prebieha velmi dobre,kazdy den sme mali program co budeme robit,zacali sme rano rozcvickou,potom ranajky,autogenny trening aby sa ti uvolnilo telo,potom vizita,porozpravala si co ta trapi zdravotne,ako sa citis a tak, potom prisla desiata,po desiate sme mali ergoterapiu pri ktorej sme nieco tvorili,alebo kreslili,potom sme mali psychoterapiu s dvoma psychologmi,tam si rozpravala o svojich pocitoch ako vnimas seba,liecenie a celkovo ako ti je,robili sme rozne zadania ulohy,potom bol obed,po obede povinny oddych do druhej,potom dezert niake ovocie,alebo anorekticky mali sladkost,potom boli vychadzky podla toho ako sa ti darilo,dostala si mobil a mala si volno,mohli sme pozerat tv,dvd prehravac sme tam mali,takze super,citali sme si ,klebetili,o stvrtej olovrant,potom sme sa bud sli sprchovat,alebo sme opat pozerali tv,niektore kocky mali este stale vychadzku,mali sme bud hodinovu,alebo pol dennu,o siestej vecera tepla,po veceri opat oddych na izbe,pocuvali sme hudbu a mali sme si v tomto case pisat do dennika,ktory sa potom odovzdaval psychologom,ktory ti tam pisali co si myslia,bolo to super.len medzi tebou a nimi.potom okolo pol 8 sme mali 20min cvicenie,potom rychla sprcha a o osmej mali este anorekticky poslednu druhu veceru a bulimicky si mohli dat ovocie alebo tak.v podstate co chceli.a okolo 8:15 bol vecerny klub,robili sme si program kazdy den ina,alebo ak nas bolo vela tak vo dvojici,citali sme si clanky,alebo len tak skladali puzzle.a o desiatej vecierka,pustili sme si autogenny trening na spanie a ak ti neslo spat,tak ti dali nieco ak si len chcela.ja som mala strasne problemy nevedela som spavat ale lieky som nechcela.bola som tam pol roka,pribrala 12kil a bolo to to naj rozhodnutie byt tam a vyliecit sa,neviem ako to prebieha v nitre,ale podla mna podobne.drzim palce-

Oui.

Moje mile.som v pezinku.je to skvele zariadenie,ktore pomoze,vobec to nie je o vykrme.to je len fama rozsirena medzi chorymi dievcatami,i ked neviem,ako ine liecebne,no pezinok sa stara o dusu natolko,nakolko je to v personalnych silach.strava je zakladom liecby,no nie vsetkym.tu ziadna baba co som stretla ja,nepribrala viac,ako 7 kil a to tiez len ta najpodvyzivenejsia. Inak hmotnostne normalne baby tu nepriberu. Musite si uvedomit,ze podvyzivend telo ma podvyziveny aj mozog,pokym nezacnete jest NIKDY sa nebudete citit dusevne dobre,ani pri najlepsich psychologoch a liekoch.fyzicky to nie je mozne,dusevne zdravie prameni zo zdraveho mozgu a ked tomu chybaju ziviny,nepomozete mu inak,ako dodanim tych zivin.az potom mozte naozaj efektivne riesit daku psychoterapiu.

runnie

aj ja som mala v 13 anorexiu,mala som velmi malo kil, a pomohla my psychologicka z novych zamkov,ak chces dam ti na nu kontakt.. ona vravela vzdy ze pobyt v liecebni nepomaha,vaha ti narastie ale akonahle pojdes domov,vsetko sa zacne od znova...

runnie

chapem..no ved prave v liecebnach ta len chu vykrmit, psychicky ti moc nepomozu... a mozem vediet kolko mas rokov? tvoja vaha a vyska?

pomoc111111112

no bola som s anorexiou v ba na kramamaroch na I.detskej klinike..a tam do mňa len pchali jedlo a vôbec mi psychicky nepomáhali...

runnie

ahoj,
js som tam sice nebola,ale mam zopar otazok: mas bulimiu ci anorexiu? alebo zachvatove prejedanie?
A urcite sa chces dat zavriet na psychiatriu,nejde to len pravidelnymi navstevami psychologa?