Preco to tak boli??

lucx

Pat11

tak myslim ze tam boli najmenej tieto dovody:

- rozvod bol neprijatelny

- bravalo sa kvoli majetkom takze vacsina ludi do toho isla s tym ze vedeli aka buducnost bude

- ludia su velmi nestali v tejto dobe, plytke city..jeden den su zblazneni do seba a na druhy uz nic necitia..???

- nemali casu nejak veci rozoberat, museli tvrdo makat a prezit

asi tak moj nazor

pat11

Ma napadla taka hlupost preco predosle generacie vydrzali viac spolu niektori az do smrti a bravali sa v mladom veku preco teraz sa kazdy rozide alebo rozvedie za hoci jaku hlupost preco je to tak ake mate nazori hmm :)

ajataka

Ahoj,
tak my sme sa sice doslovne nerozisli, ale priatel navrhol po dvoch rokoch pauzu, lebo som mu v poslednom case stale pilila usi s tym, ze on ma nevysporiadanu minulost, totizto je stale v rozvodovom konani uz skoro rok a pol a ja uz dalej takto nevladzem. Som teraz sice z toho hotova, lebo mi chyba, ale citim aj istu ulavu, ze mozno to dopomoze urychlit veci. povedal, ze sa ozve, az ked poriesi veci, dovtedy nebudeme komunikovat. Je to straaaaasne tazke, ale snad to preveri nasu lasku. A ked nie... tak potom je aj tak lepsie to ukoncit.

mamka777

no :( ja sice neprezivam sklamanie z lasky, ale mam veliky strach ze by som mohla o milovanu osobu prist. a v tom pripade by som to nezvladla, umrela by som asi. Sme s priatelom spolu rok aj 4mesiace a sme taki zalubeni, ze sa to ani opisat neda. o to vecsiu radost mame, lebo cakam nase prve babetko, no v poslednej dobe mava zdravotne problemy a ja pomaly kazde rano preplacem od strachu, ci to nieje vazne, ci mi ho nejaka choroba nevezme :((( ... aj teraz pri pisani, aj pri citani vasich prispevkov mi tecu z oci slzy, mozno ma len oslabenu imunitu a nieje to nic vazne, ale nedokazem si predstavit zivot bez neho.. ked sme sa parkrat pohnevali a asi dvakrat som odisla domov s tym, ze uz nepridem, uz len pri tej predstave ze ho neuvidim som chytila zachvat placu, tlak som mala katastrofalny, a stalo sa ze som nevnimala okolie, ze som upadala do mdlob od placu.. potom som si vycitala, ze som sa na nho nahnevala, ze co ak som ho videla naposledy,lebo na cestach su blazni, bala som sa ze ho nieco zrazi a ja ho uz neuvidim a nikdy mu nepoviem ako velmi ho milujem, nikdy ho neobimem, nikdy neuvidi nasu krasnu dcerku, a proste uz teraz mam z toho velikansky strach, lebo on je moja taka prva ozajstna laska, vzdy som natrafila len na idiotov, co sa chceli zabavit, pomotali mi hlavicku a potom ked som myslela ze uz nic nemoze byt krajsie, tak ma odkopli bez vysvetlenia.. ale tento je iny, je pozorny, mily, vo vsetkom mi pomaha, kazdy den mi vravi ako velmi ma miluje a ked vidim ako velmi sa tesi, ked prilozi hlavu k mojmu brusku a citi na tvari ako mala kope, nemyslim si ze by som zvladla keby sa mu nieco stane, alebo o nho pridem hocijakym sposobom... :(((( sme spolu skoro 24hodin denne, okrem casu ktory stravi v praci, a kolkokrat sa stane ze aj ked mi vola z prace, tak som zufala, strasne mi chyba a je mi neuveritelne smutno za nim... vzdy ked odchadza do prace len trpnem, ci mi cez prestavku zavola, ci je O.K., on ma uistuje ze je vsetko v poriadku, ze sa nemam bat, ale asi som blazon, viem ze to prehanam, ale asi za to mozu hormony, mozno to je nejaka zla predtucha ked takto reagujem poslednych 7mesiacov (doba tehotenstva), ja uz neviem ako by som svoje pocity opisala, vsetko co som opisala je slabe oproti skutocnosti, a to mam 21rokov a spravam sa dost pubertalne, ale ... strasne ho milujem a umrela by som bez neho :(((((((((
pred nim sa samozrejme takto histericky nespravam, nechcem aby si myslel ze som zrela na blazninec, on vie ze mam o nho strach, no nevie ze to je az taketo silne :(((
ked si opakovane citam moj prispevok, je mi to az trapne takto histercit, ale potrebujem sa "vyrozpravat", lebo uz ten tlak nezvladam... a ked si vsimam, ake pozorne a skvele odpovede tu pisete, tak som si povedala ze skusim sa tu vykecat, snad ma neoznacite za blazna :(((((

toni2503

ta3
jasne ze Ti dam vediet.. no, a ci budeme spolu to neviem ale budem sa snazit.. a dakujem za podporu.:)

goccia
no,trosku bol komplikovany, preto tych 7 rokov..

ewka12
nemyslim si, ze sa klin klinom vybija.. ked sa nevybil doteraz,asi nikdy..

Ewka12

neboj to chce vsetko len ca,ja som mala smolu na chlapov,mala som viac vztahov,vzdy pomohol len cas,sport alebo si najst niekoho ineho,zalubit sa a zacat znovu,klin sa klinom vybija

goccia

Toni, ta3 - myslím, že aj dôvod rozchodu môže mať v tomto prípade význam. či to bolo niečo, čo by mohla ona vnímať ako neprekonateľnú prekážku, alebo to bolo niečo, čo by teraz mohli spolu zvládnuť

ta3

Toni, som rada, ze si sa zase ozval, vyzera to naozaj slubne ak nie je vydata a tiez nic nemusi byt este stratene ani ak niekoho momentalne ma, zda sa mi, ze medzi Vami kym ste sa nerozisli bol velmi silny vztah a taky sa len tak lahko nahradit neda, teraz dost (ak nie uplne vsetko) zavisi od Teba, ked na nu tak dlho zabudnut nemozes, urcite najdes sposob ako sa s nou osobne stretnut a ked uz budete zoci-voci, totalne sa jej vyznaj zo svojich citov, niekoho tak velmi lubit nie je ziadna hanba, nemusis mat ziadne zabrany, tymto stretnutim mozes ziskat vsetko, takze vyuzi tuto vzacnu a tak dlho ocakavanu prilezitost, Toni, ak ju poziadas o stretnutie a bude momentalne zaneprazdnena, nie ze sa vzdas, ze hodis flintuu do zita, skusaj sa s nou stretnut znova a znova, Toni pamataj, pecene holuby do ust nepadaju same od seba, musime sa o to sami pricinit a v pripade takejto lasky, je to hodne vsetkej snahy, bol si 7 rokov trpezlivo ticho, tak teraz to daj vsetko zo seba von, strasne Ti drzim palce, pretoze by si si stastny koniec naozaj zasluzil, potom sa ozvi, mozes aj predtym, ak budes potrebovat povzbudenie, drz sa