Preco to tak boli??

toni2503

hmm.. ja na nu nemozem zabudnut uz siedmy rok. a stale ju lubim! odvtedy co sme sa rozisli, nemozem najst pokoj, ani babu lebo vsetky porovnavam s nou a asi budem aj lubit lebo ked ma to nepreslo za tych 7 rokoch,uz asi nikdy. co uz, taky je zivot, lubit e nemoct byt s nou, to je blby osud.. aspon keby som bol vedel ze ona je stastna, to ze ja s nou nie som, nevadilo by mi to,aspon jeden z nas nech je stastny.. s nou nemam ziadny kontakt,nevidel som ju 7 dlhych rokov a popritom stale ju milujem a na nu myslim kazdy den. zivot je fakt kruty!!!

ta3

vsetkym sklamanym v laske chcem povedat, ze kazdemu sa to prihodi, mnohym aj niekolkokrat, ano, sklamanie v laske velmi boli, cim je laska ozajstnejsia, tym to pravdaze boli viac, ale kazda bolest casom preboli, clovek nezabudne uplne, ale uz sa netrapi a dokaze kracat zivotom dalej a v ustrety novym laskam, vzdy je lepsie sklamanie v laske, ako lasku nikdy nezazit, lebo urcite aj taki existuju, ono to je asi tak, ze vsetko zle je na nieco dobre, len to momentalne nevidime, mozno ste boli opusteni, aby ste neskor streli uprimnejsiu, hlbsiu a trvalu lasku, mna opustil chlapec po 8 rokoch, spolu sme dozrievali, bolo to nadherne a ked to skoncilo, tiez som mala pocit, ze nastal pre mna koniec sveta, slzam nebolo konca kraja, ale s odstupom casu mi bolo jasne, ze dobre sa stalo, zivot s nim by nebol ruzovou zahradou, takze poplacte si ked Vas zachvati zial z rozchodu alebo ked svoju byvalu lasku stretnene uz s novou laskou, ale potom zdvihnite hlavu a kracajte s nadejou dalej vpred, lebo zemegula sa toci nadalej, zivot je obcas kruty, aj tak sa ho oplati zit

Filipka15

Ahoj lucx,
ja ta uplne chapem,som na tom podobne...Rozisli sme sa pred 9 mesiacmi,pre jeho viacere nevery...hned po rozchode zacal chodit s tou,co ma podviedol posledny raz. Dnes som ho stretla,rozpravali sme sa...a mne je zas na nic, myslela som,ze som z toho z velkej casti vonku a vidim,ze nie. Uz neviem,ci to niekedy skonci???

mimisek

Vies, ako som prisla na to, ze manzel je ten pravy? Spoznala som ho 5 mesiacov po rozchode s byvalym a ako plesnutim bica ma z toho "vykuriroval". Zalubila som sa donho po usi, na byvaleho som si ani nespomenula, uplny zazrak.
Vies, keby bola tvoja prava, tak by ste od seba neodisli, nech by sa dialo cokolvek. Najhorsi je podla mna vek 18-25 rokov. Clovek nevie, co so sebou, ma malo skusenosti, trapi sa pre lasku, skolu... Neprijemne obdobie.

zvedavko

to all: Kvoli takym ludom ako je mimisek sa niekedy oplati napisat na forum :)

to mimisek: dakujem a budem tomu verit. Presne ako vravis to zabera teraz znacne miesto v mojej mysli. Kto vie mozno je aj ona moja prava, ale mozno to chce cas a nase cesty sa spoja mozno aj o par rokov :D to by bol osud, ze? Ale zas tak premyslat nemôzem lebo to by som sa trapil. Skratka nechat si to pekne v srdci a asi zivot ide dalej.

mimisek

zvedavko, dakujem, si zlaty, tym som ti chcela napisat, ze o par rokov sa na to budes pozerat uuuplne inak, to ti garantujem. Ja som si myslela, ze uz nikdy nebudem mat nikoho ineho a tak, v noci som nespala, plakala som, trapila sa, bolo to hrozne. Ver mi, ze ta prava laska na beton pride a mas sa na co tesit! Ja viem, ze teraz ta to zoziera a uplne ti to zabera vsetko miesto v mysli, ale chce to len cas.

zvedavko

to mimisek: gratulujem a som rad, ze si nasla co si hladala
vies najhorsie je na tom to, ze citim, ze ona je moja prava laska vsetko na nej sa mi pacilo kazdy detail jej tela no proste cim dalej tym viac som ju lubil. Neviem ci dokazem este niekoho tak lubit. Pacila sa mi po fyzickej stranke aj po vnutornej a voniala mi jej koza :( no som smutny, len dufam, ze ma to prejde a najdem ozajstne stastie. Ja som ten typ, ze verim v pravu lasku som dost romatik. Je taka hnusna doba, ze na kazdom kroku clovek vidi, ze asi ta prava laska nejestvuje no ja si to aj tak myslim.

pat11

Ja som sa dozvedel o tomto fore az ked som sa rozisiel aspon v niecom to ma vyhodu :D
bo som tiez bol zufali tak som hladal nieco na nete a nasiel som toto :) neboj ja som schudol 5kg nechutilo mi jest aspon to mi uz chuti tak aspon vtom som pokrocil :) a teraz sa mi na potvoru nic nedari ale co uz bude aj lepsie vcera som bol podat loto aspon den som snival a mal lepsiu naladu a ddnes som zistil ze ani jedno cislo som neuhadol :))