Nutridrink - pomoze pribrat?

Príspevok v téme: Nutridrink - pomoze pribrat?
petul

Ahojte, pri mojej vyske 168cm vazim len 49-50 kg, snazim sa pribrat uz viac nez 5 rokov a stale nic, jem pravidelne asi 5x denne, gastro mam v poriadku, stitnu zlazu tiez, krv taktiez. Je mozne si trosku dopomoct aj pitim Nutridrinku medzi jedlom???mate niekto skusenost ci pomoze? U mna to vyzera tak, ze vydam viac energie a rychlejsie ako ju viem prijat a pritom pracujem v kancelarii, ale velmi rychlo mi travi....

bubulu

Môj syn berie nutridrink,ale neviem je z neho taký plný ,že potom už nič nevládze tak moc nepriberá.Má 9 rokov ja som bola tiež taká nohy ako palice do hrachu a teraz 162 cm a 75 kg hned by som vám rozdala tak 20 kg keby to šlo. A kedy sa to zlomilo, asi tak v 35 bum za 2 rokyˇplus 25 kg. A to mi nič nie je

karin :)

Ak by ste chceli pribrať tak jednoznačne vám pomôže Supportan.. Je to takisto drink majú aj viacero príchutí a efekt je dobrý.. ja som tiež veľmi chudá mám 176 cm a vážim 48 kg.. ale tento supportan používal môj kamarát aj mnoho iných známych.. takže odporúčam. .ja ho začínam piť od dnes.. som zvedavá na ten efekt.. ale pozor, pite ho pomaly a úplne postačí keď ho budete užívať 2 týždne po 2 flaše na deň.. pre niekoho možno aj menej.. ale určite skúste :)

Ailise

Ahojte, ja meriam 179cm a vážim len 46kg. Mám už 23 a nedokážem pribrať prakticky celý život, vždy som bola strašne chudá. Lekárka mi predpísala pred pár rokmi tieto nutridrinky, lenže potom som mala zdravotné problémy a odvtedy trpím intoleranciou laktózy. Fakt netuším, či ich môžem, keďže sú mliečne. Máte s týmto konkrétne niekto skúsenosti? A pribrali ste z nich prípadne aj viac kíl? Dajte sem vedieť prosím, keď to vyskúšate. Ja už som vážne zúfalá, lebo nech robím čokoľvek, tak nepriberiem ani jedno jediné kilo nad tú hranicu 46 :(

llek

Nutridrink je koncentrovaná doplnková výživa, ktorá sa používa najmä vtedy ak má dotyčný problém s príjmom potravy - bolestivé ranky v ústach, zmeny slizníc po chemoterapii a ožarovaní, pacienti po operácii, keď nie sú schopní prijať dostatčné množtvo potravy, u týchto pacientov je viditeľný aj efekt. O pozitívnom efekte Nutridriknu, či Nutrisonu, či iných podobných koncentrátov u inak zdravých ludí, ktorí môžu normálne jesť mám skôr pochybnosti. Okrem toho, aby tieto výživy fungovali, musí sa to piť pomaly- napríklad v priebehu hodiny, po minihltíkoch. je to koncentrát, takže ak sa to vypije rýchlo- zaťaží to žalúdok a potom dotyčný nemá chuť na normálne jedlo a okrem toho po rýchlej konzumácii môže u niektorých navodiť hnačku, čo chudá osoba nepotrebuje. No a okrem toho nie každému to chutí, po vypití je cítit taký "bilekovinový chvost"

Simonella

Elenna - paci sa mi tvoj prispevok :) ja mam pod. problem.. tiez mi nutridrinky nepomahaju a moja gastro doktorka mi nic ine nedava.. o tom cviceni som pocula, zeby sa z toho dalo pribrat. ale ja sa skor bojim, ze ked budem v tej posilke cvicit ze skor schudnem :D.. tak sa do toho ani nepustam.. mas nejake overene cviky ??

petul

ver mi ze antikoncepcia nepomaha...ja ju uzivam a nic...max. mi vecer napuchnu nohy, lebo sa naplnia vodou...a urcite by som neodporucala kvoli pribratiu jest hormony...to radsej ostat chuda. Je fakt ze baby kt. chcu schudnut tak tu sancu maju väcsiu ako baby ktore chcu pribrat a nedari sa. Ja mam normalne averziu voci chudym ludom, nikdy sa mi nepacili, lebo mne sa nepaci moja postava a reci ako: vsak po porode uvidis ako ti ostanu tie kila ....ja si myslim ze skor opak bude pravdou...Ale co, musime sa naucit s tym zit ;-)

Elennna

A NUTRIDRINKY su naozaj len ako doplnok stravy... určite z neho nepriberieš 5kg! To určite nie... skús-uvidíš... Mne je tiež ľúto že nedokážem pribrať a veľmi... ale tak to je... ľudia chudnú ľahko všade sa píše len diéty diéty schudnite rýchlo hento tamto... ale nikde ako pribrať. A ak ano len samé hlúposti...

Elennna

Mam ten isty problém!! ale ja mám 175cm a 48kg a takisto sa snažím pribrať. Nutridrinky nepomôžu ja som ich pila naozaj dlho a jednoducho nepomôžu tie nutri drinky pijú skôr starí ľudia ktorí to doplňjú ako stravu...

Snažila som sa mojej gastro vysvetliť aký mám problém že je to genetický dané že som chudá my sme celá rodina chudá a že si už nedokážem pomôcť že chcem jednoducho pribrať a neide to... prosila som ju nech mi dá hormonálne lieky ale nechcela len mi predpísala nejaké lieky na chuť do jedla a to, že som jej dookola opakovala že ja jem a že jesť mi chutí ignorovala... NIC INE OKREM TYCHTO HORMONALNYCH LIEKOV A ESTE CVICENIA NA SVALSTVO TI NEPOMOZU PRIBRAT..žiaľ

Ja som sa rozhodla ešte skúsiť antikoncepciu o tom som počula že môže pomôcť ale nie každému.. väčšina žien sa iba nahromadí vodou ale potom sa zas dostane na svoju váhu...

Takže rob ako uznš za vhodné takýto problém s priberaním má mnoho ľudí dokonca aj mňa to strašne trápi ale zvykla som si... ale určite tie nutri drinky ti pribrať naozaj nepomôžu.

Skús chodiť do posilky a cvičiť na svalstvo a uvidíš ako priberieš aj keď na svaly ale bude to viditeľné a navyše zdravý pohyb!

petul

tak konecne kladne info k nutridrinkom...jasne nie kazdemu nepomoze,ale vidim ze aspon niekomu ano, tak skusim aspon 2 tyzdnove doplnanie stravy tymto napojom a uvidime ci sa nieco zmeni,a pojde vaha zas o nieco hore...A adrika, nutridrink nie je na lekarsky predpis a v nemocniciach ak ho uz tam vobec niekomu daju (co pochybujem, radsej pouziju lacnejsiu nahradu) sa pri podvizive pije az cca 5-6 flasticiek....