Priateľ sa so mnou VRAJ nezabaví

Príspevok v téme: Priateľ sa so mnou VRAJ nezabaví
SashaXY

Ahojte, zaujímajú ma vaše názory na to, keď chlap odmieta vziať svoju partnerku von. Žijeme spolu, chodievame do kina, na večere, k priateľom, ale čo sa týka žúrok v meste, tak ma odmieta vziať, vraj sa pri mne nezabaví a neuvoľní. Že chce byť len s chalanmi. Jeho kamaráti tiež neberú priateľky von na party alebo žiadne nemajú. Vždy keď sa chcem o tom porozprávať, tak sa pohádame, pretože on nechce ustúpiť. Povedala som mu, že mne neprekáža, keď chodí na pánske jazdy, ale že potrebujem vidieť aspoň niekedy jeho záujem o to, že by sa chcel ísť zabaviť so mnou, ale on začne znova s tým, že pri mne sa nezabaví, že by som žiarlila a to on nepotrebuje. Pritom viem, že vonku nebýva len s chalanmi, postretávajú aj kamarátky, čiže to nie je vždy čisto pánska jazda. Keď mi takto ostro povie, že so mnou proste nepôjde a hotovo, tak mám zmiešané pocity a už sa mi premietajú v hlave najrôznejšie scenáre. Chcem mu veriť, ale neviem čo si mám pod tým už predstavovať.

angela85

ale chcete mi povedat, ze kvoli takymto problemom, ci hadkam sa ludia rozchadzaju, taketo veci sa daju riesit.
preco ju parkrat nevzal so sebou, no co, jeden vecer by sa venoval jej. ved nech vidi, ze ludia s ktorymi sa stretava su v pohode. ale on to neriesil, to sa radcej hned s nou rozisiel, asi mu to takto vyhovuje
proste ked sa jednemu partnerovi nieco nepaci a ten druhy ho ma rad, tak sa snazia najst spolu riesenie a nie toto
ja si myslim ze to nebol len zensky vrtoch

uhlie

casto,

co to tu meles? Kto, co komu zakazuje? Kde to citas?
Fascinuje ma , ako sem niekto nieco napise a zienky z nudy vymyslia 90% veci, ktore nie su nikde spomenute a pisu sem neuveritelne scenare. Asi by ste nemali pozerat tolko telenoviel, bo vam z toho trocha je.e!

angela85

neviem, mne sa zda nezrely, proste on nechce asi mat vztah, on ma chut sa stale bavit len s chalanmi a mat neviazanost, je asi ocividne, ze tam robi nieco co nechce aby si bola svedkom. aj moj priatel chodi asi dva krat do roka len s chalanmi na poriadny zatah, ale viem ze ked su tam babi, tak su to len priatelky ostatnych chalanov, mozem tam ist aj ja, ale ja zas az take poriadne zurky nemusim. ja ho tam skor sama posielam. to su take vacsie skupinove oslavy narodenin ci menin dokopy viacerych chalanov

JBS

ja naozaj neviem, co tu riesite, ved to je uz davno jasne, jej chalan ju nema za nic. ona pride na to sama, ze koniec uz nastal davno. ked bude on chcet, ona sa bude s nim este aj potom stretavat, lebo ju ma dobre vycvicenu. pre neho je to tak lepsie, nema doma cirkus a moze mat dve aj tri baby, sikovny!

jajka001_

no inak na to by som bola tiez zvedava, keby vzala kamosky a isla dakam sa bavit, kde chodieva on, co by na to povedal

mataBB

nie nema ju ako bytovy inventar..ja mam taky pocit ze baba je az prilis upnuta na neho..ved preco nezoberie kamosky a nejde von?? potom mozno aj ten chalan zmeni nazor, mozno aj on potom zacne takto rozmyslat

jajka001_

mata, neviem ako dlho su spolu, to tusim nepise, ved su aj ludia co zacnu hned spolu byvat ako sa daju dokopy
ale vies ako to je , spociatku si zamilovana, zaslepena, nic ti nevadi, vztah sa vyvija, az neskor zistujes vady a uvedomujes si , co ti vadi a co je prijatelne a co nie