Kreditný net

Príspevok v téme: Kreditný net
nyky20

Kedže sa takým veciam vobec ale vobec nerozumiem tak potrebujem menšiu radu : )

Mám v pláne si dat mobilný net do notebooku. No a na nete som našla kreditný internet. Čo si o tom myslíte?? Čítala som nejaké diskusie no a dá sa povedat že vačšina ludí na to nadávala. Ale to boli skor taký čo radi stahujú filmy atd. Ja ho potrebujem len na mail, nejaké surfovanie ... Mne by to vyhovovalo hlavne preto, že je to bez viazanosti. Ale chcem počut názor nejakých ludí čo sa v tom vyznaju.

lost

Ak chces zistit aktualnu spotrebu dat na nete, skus Netlimiter program:
www.netlimiter.com
je tam verzia zadarmo a pocita kedy a aky program kolko dat preniesol..

lost

Dnes som preniesol 240MB
Net som zapol pred 8 hodinami.
Takto som tie data prenasal:
Hod od - do , pocet MB
8-9 10MB
9-10 20MB
10-11 30MB
11-12 3MB
12-13 1MB
13-14 8MB
14-15 10MB
15-16 130MB
16-17 13MB

Cize bezna hodina, forumoveho surfovania zozerie cca 10MB, ale staci nacitat inu stranku (bezne online stranky, ako je cas.sk napr kde su obrazky) a uz je to 30MB.
staci trosku youtube a je to 100MB/hod

ja osobne mam t-mobile 10GB net za 20 eur mesacne sa mi zda, ale tie data NAD limit su nekrestansky drahe..

Ale ak si to clovek vie ustrazit (zakaze aktualizacie hlavne), nestahuje, tak mail + surf zaberie cca 50MB/den (6hodinovy napr)

o2 ma bez viazanosti net za 6eur, lenze rychlost je 100-150Kbps vacsinou, cize netusim ci by to stacilo (to je cca 50MB/hod rychlost)

www.t-mobile.sk

tam pisu ze "neobmedzený volny objem dat"

ale co je t oza ponuku, som nenasiel na ich stranke.

ahaaaaaaaa

'Pri programoch Neobmedzený mobilný internet 1/2/3 sa uplatňuje obmedzenie rýchlosti dátových prenosov na 64 kb/s po vyčerpaní objemu dát 2 GB/5 GB/10 GB na dátové prenosy plnou rýchlosťou v mobilnej sieti spoločnosti Slovak Telekom, a. s., (sieť T-Mobile)"

neobmedzeny u nasich operatorov znamena, ze vam orezu rychlost internetu tak, ako keby isiel vlak slimacou rychlostou, ale ide 'zadarmo'

cize by som povedal ze ruzovy je vacsi BULLSHIT ako Kyslik.