kolko coho prijat?

smajliQa

pre ten vypocet... vies.. ja to mam dost takeee, hocijakeee.. lebo, napriklad vcera som bola na bicykli 20 km, a potom som sa poflakovala v zahrade, davala som dokopy travnicek a tak.. vsetko okolo toho, a sadila som si moju oblubenu pazitocku :D

no ale zase napriklad dnes, taham 24ku, a kedze som krupierka, tak nerobim absolutne nic, som cely den za PC...

takze to mam take.. vies.. ze jeden den vela, druhy den takmer nic

viem ze aj za tym PC sa spaluju kalorie,,, ale potrebovala by som asi tvoju pomoc s tym vypoctom :) dakujem

Lenah

Samozrejme, že sa to dá vyrátať pre každého individuálne. Potrebné je okrem výšky, váhy uviesť aj vek a fyzické aktivity, ktoré máš denne-aké a koľko minút,hodín? Uveď aj e-mail, kde ti mám zaslať výpočty.

jajka001_

nikdy som to neskusala ale podla mna je to pocitanie blbost, lebo kazdy ma ine spalovanie, iny styl zivota (niekto viac sedi, niekto sa viac hybe, niekto viac sportuje)
ale ked to chces ratat, preco ocakavas ze ti to niekto iny vypocita? aj myslenim sa spaluje energia :)
btw ak budes normalne jest a pit a normalne sa hybat, nemusis nic pocitat, proste si vsimat samu seba, ako co rychlo spalis

smajliQa

diky za radu, ale takych rad je tu neurekom.. to je to najlahsie povedat niekomu.. pytala som sa konkretnu otazkua cakam aj odpoved.... a kedze drzim dietu, je logicke ze pocitam, a ze sa vazim.. thats all k tomuto