Myslíte si že bude koniec sveta ?

Príspevok v téme: Myslíte si že bude koniec sveta ?
Pyrana206

doteraz som si navrávala že to je len ďalší z tých bludných proroctiev, ale zemetrasenie v japonsku vychýlilo zemskú os o 10 cm - tak ako sa očakávalo podľa proroctiev dokonca aj podľa vedcov,
začínam si trochu myslieť že čo ak na tom niečo bude? čo si myslíte vy? len mi prosím nepíšte že nie som normálna keď tomu verím, len ma zaujíma názor ostatných

Jooe Ker

pokial urychlene zmenime svoje myslenie hlavne povrchne uvazovanie a spravanie ktorym sa clovek zenie velkou rychlostou k zufalstvu ,depresiam a poskodeniu seba i okolia ,mozno stopneme nas evolucny proces no to si neviem predstavit napr. ako utekame obrabat ,zuslachtovat podu starat sa o chorych, pomahat chudobe skor dame prednost nakupnym centram ,kde sa mozme realizovat a ukazat aky sme znackovy a mylne sa domnievat, ze ked nahodime na seba nieco drahe stavame sa "vyssie organizmy"

0vecka

2 fgh no saq prave podla davneho proroctva mal byt koniec sveta 52 rokov po najvecsom zemetraseni.... uz sa vsetci podme bat... najst si rychlo nejake to nabozenstvo popripade kupit listok na vesmirnu lod ktora pojde okolo.....

fgf

V ktorom proroctve sa vravi ze zem sa mala vychylit o 10cm? Kazdopadne, najsilnejsie zemetrasenie tu bolo uz pred 50 rokmi, a vtedy nejaky koniec sveta nikoho netrapil.

Excell

Všetkých tých magorov, rozširujúcich medzi ľuďmi kraviny o Haarpe a podobných blbostiach, by mali hneď pozatvárať.Lebo dnes sa nájde plno blbcov ochotných uveriť ža aj myší prd môže spôsobiť katastrofu nedoziernych následkov.

RNG

Energia potrebna na take trasenie zeme je pre nas nepredstavitelne velka. Nic take nie su schopne ani nase nuklearne zbrane spravit,kde hovoris o mnoho sile vybuchy ekvivalentnemu mnoho milionov tom trinitrotoluenu, nieto nejake elektricke anteny
Ale naplasit ludi, rozsirovat rozne hluposti v tlaci a ovladat verejnu mienku na to aby sa ti najbohatsi sveta este viac obohatili cez manipulaciu akcioveho trhu, vsetko samozrejme robene dnes uz globalne a spoza opony, s pomocou statisicov nastrcenych ludi, vcitane skoro vsetkych politikov, to sa zialbohu dnes deje naplno.

lost

pj,
ja som cital ze ZAKON ZDRAZOVANIA ENERGIE :D:D

no dobre, ale ked NEMCI chcu zdrazovat energiu, nech ju zdrazuju pre svoj narod a nie pre nas.

cele je to len o burze - vykoristovani ludstva.

burzovy makler nakupi kavu za 10 centov a kaviarne ju kupia za 1 euro, predaju vam ju za 2 eura.

takyto system by sa pacil, asi len maklerovy, alebo sialencovi :)

a zostava dufat, ze to domino coskoro "popada"

pj

A este k tomu HAARPU - myslim ze stale platia fyzikalne zakony a hlavne zakon zachovania energie, takze podla mna blbost.

pj

Myslim si, ze to nemas sancu ovplyvnit a zaoberat sa tym je strata casu.

lost - ked sa elektrina kupuje na trhoch, tak moze zdraziet aj na Slovensku, je to ako domino. Pokial viem Slovensko po odstaveni elektrarne kupuje elektriku zo zahranicia.