TELO muzske vs zenske

Príspevok v téme: TELO muzske vs zenske
blazniva*

Zamyslela som sa a dosla som na to, ze sa mi nepaci muzske telo. Jednoducho, ked sa pozriem na chlapa v plavkach (napr.), tak sa mi proste nepaci, nevzrusuje ma, nepritahuje. Ale ked sa pozriem na zenu tiez v plavkach, tak sa mi zda jej telo krajsie ako muzske, viac sa mi paci, vydrzim sa dlhsie pozerat. Nie som lesbicka, ale ak sa mi paci telo nejakeho chlapa, tak len toho, ktoreho mam rada, ktoreho lubim, no lenze zenske telo sa mi paci aj bez toho, aby som tu zenu milovala. :D Toto ma zaujima, ze ako ste na tom vy? Dufam, ze ste ma pochopili :DD

beskyd

u chlapov ide viac o to co zo seba spravil a co dokazal ako o to, co dostal od prirody a ci ma peknu tvaricku a nostek:) a vela robi spominana charizma. na druhej strane mam svoje skusenosti s tym ze pristup zenskych je iny ked je na chlapovi vidno ze sa rozbija v posilke ako ked je kostnaty, vetchy, vychudnuty, nemaka na sebe fyzicky. obe role mam zazite na sebe:) co je uplne zvlastne, kopec zien absolutne nepotrebuje ziadnu charizmu na to, aby boli ziadane, staci ak vyzeraju vulgarne, vyzyvavo len ako kus masa a maju tvary ktore chlapov pritahuju a myslim ze nemaju nudzu o priazen, co je z mojho pohladu uplna haluz ale je to tak:)

ivana45

mimochodom, blazniva, ked budes vacsia, mozno zistis, ze muzom krasa dost casto skodi. Slabsie typy na sebe nepracuju, nemusia sa snazit nieco dokazat. Lahke uspechy u zien v mladosti a v zrelom veku su nanic.
Muz musi imponovat tym, co dokaze, nie tym, co bezpracne dostal od prirody... S mojou priatelkou mame tezu: cim je chlap skaredsi tym, je krajsi.
Podotykam, ze zanedbanymi cudakmi (flakati, otrhani, smradlavi,..) sme sa dotera nezaoberali :-))

ivana45

blazniva, si rozkosna.
Je to ok. Muzske telo nebudes mat na pozeranie. Vychutnas si jeho vyhody (dotyky, ochrana, spolocnost, zabezpecenie) a pokochas sa pohladom na telo zenske. No a co?