Aaaaach jo zacinam mat komplex:((

Príspevok v téme: Aaaaach jo zacinam mat komplex:((
phoebe

ahojte..na zaklade fotiek ma vybrali na pohovor do modeling.agentury,bola som tam povedali mi ze mam peknu tvaricku no ze sa im zdam na modeling trosku silnejsia pritom povedali ze to moze byt satami a povedali ze uvidime o 2tyzdne ked ma budu fotit v plavkach..pritom vazim 51 kg pri 170cm a vsetci mi hovoria nech zacnem jest..neviete nejake rychle rady ako za 2tyzden trosku ubrat na brusku a bokoch??dakujeeem

evuso

Este nieco na brusko pomaha ked ho budes mat pocas sedenia,chodenia alebo prace stiahnute.Vyskusaj to aspon chvilu, je to skoro take iste ako by si robila brusaky a pomaha to aj na zadocek.

evuso

Bud spokojna stym co mas neber na vedomie to co ti povedali na castingu.Si urcite krasna baba.. Ja som tiez bola chuda teraz mam 82kg a spominam na tie casy.To ja by som mala mat komplex.

kitti

Tak ty mozes byt dobre tenucka. Ja mam 171 a 60KG. a je to akurat. Uz som mala 55kg,ale vtedy som vyzerala hrozne,mala som problemy,tak som schudla. Potom som zacala priberat a teraz som prave O.K. Teraz sa citim super,jem co chcem a kazdy hovori,ze vyzeram super(mozno sa zda,ze je to namyslene,ale len chcem povedat,ze velmi kostry nie su pekne) A aj v modelingu sa to uz meni,kostry uz niesu "in". Este v USA...

jass

No a čo, ked chce mať postavu ako modelka nech chudne. Nie každý sa uspokojí s priemernou postavou. Ja mám 168 cm, 51 kg a chcem ešte 2 zhodiť lebo mám obrovské brucho.

mimina

ako to si od nejakých hlupákov necháš nahovoriť že máš schudnúť??? si asi nie úplne ok...ja meriam 172 a vážim 64kg a mám úplne v norme postavu a to nieje len môj subjektívny (podľa teba možno optimistický) názor. Viem že nemám miery modelky ale nie som tlstá, moletná ani pri sebe...fakt si neviem predstaviť ako musia tebe rebrá trčať...Ak ešte schudneš myslím že budeš vypadať....fuuuj aj celé modelingové agentúry..a že prečo toľko anorektičiek a bulimičiek lieta po svete....nechápem už dnešnú spoločnosť....

tereza

nika to musi byt super dieta ked stale jes len zeleninku a potom sa napijes 4 deci dzusu alebo malinovky.kaloricka bomba.kedy vsetci co dr zia diety pochopia ze ich drzia zbytocne a len si sami sebe skodia.dieta sa ma drzat len ked ju nariadi lekar zo zdravotneho dovodu.potom ma ucinok.vsetky zeny su pekne mlade stare chude tlste len to musia na sebe najst a usporiadat si to v hlave.pekny den

tereza

ak by ta naozaj chceli tak ta zoberu a budu pouzivat len tvoju peknu tvaricku ked sa vyjadrili ze ju mas.ty sa budes zbytocne trapit naburas si dietami cele vnutorne prostredie a oni akurat tak vymamia z teba korunky za book ktory ti urobia.pisem z vlastnej skusenosti s dcerou a to bolo v r.2000.ale odvtedy sa nic nezmenilo tieto pofiderne agentury sa este rozmnozili.tak si davaj pozor.

gggggggggg

nika, si v norme? Ďalšia chorá anorektička, však? Chúdence babulky, ľutujem Vás. V hlave asi nič nemáte len kosti........