Zmysel života

Príspevok v téme: Zmysel života
NoellM

Pekný deň. Už dlhší čas mám pocit beznádeje a ničoty. Pripadám si ako banka na výrobu peňazí. Kôli môjmu bývalému manželovi platím dlhy...platím a platím...otec detí neplatí ani len výživné a ja už nevládzem, v manželstve nás týral. Veľakrát som sa v noci zobudila a zbadala nad sebou veľký kvetináč, alebo ma napádal nožom, aj mierenie pištoľou som prežila, čo všetko nezažije človek v manželstve. Zvládla som aj 5 ročnú liečbu rakoviny a ja mám stále čím ďalej tým viac pocit, že už toho viac nezvládnem. Bola som už aj u psychológa, statočne dlho som odolávala tejto návšteve...ale pred sviatkami toho bolo už na mňa až priveľa a zašla som k nemu. Mala som dvoj-hodinový monológ, kde psychológ len s otvorenými ústami a nemo počúval. Vraj, prvých 15 min. si to utrepení predstavoval a behal mu mráz po chrbáte...ale už tých ďalších nemohol...vraj to sa nedá a nevie, čo ma ešte drží pri živote. Vraj sa vymykám všetkým pravidlám a vôbec mi nevie dať odpoveď. Lieky na to nie sú a ja si vraj veľmi dobre uvedomujem moju situáciu. Odišla som a moje trápenie s ním. A nikto mi nevie poradiť ako ďalej. Minulý týždeň som mala v ČR konečne po dlhých 5 rokoch BSM a a presne tak ako psychológ pozeral s otvorenými ústami na mňa, tak som aj ja pozerala, koľko dlžôb narobil môj bývalý manžel poza môj chrbát..a aj počas rozvodu...no, sú to milióny. A tak sme urobili dohodu, že nechcem nič...splatím si ešte niekoľko tisíc € dlžobu na Slovensku a on tie miliónové v Čechách...zo súdu som odišla naprázdno...Tak, takto končí blbosť a naivnosť človeka...Moje myšlienky sú čoraz čiernejšie...Preto, ak Vám niekto poťahuje popod nos mastné motúzy, že ako je finančne zabezpečený a Vy s prekvapením po svadbe zistite, že jeho macocha nie je jeho macocha, ale jeho vlastná matka..a to isté aj jeho nevlastný brat nie je jeho nevlastný ale vlastný, že neriadi firmu na diaľku...tak zaraďte čím najskôr spiatočku...a čo mi zostalo?...len zlé spomienky na muža tyrana, ktorého sme sa báli...na muža darebáka...a na množstvo dlhov, pri ktorých nevidíte koniec..a jediné čo Vám zostalo je holý život bez majetku.