tresné oznámenie za ohováranie

Príspevok v téme: tresné oznámenie za ohováranie
Mitoo)

Ahojte..mám 15 rokov chodím ešte stále na základnú školu a ešte stále nemám dievča,som hanbliví tip a stále chodím von s chalanmi bud na ihrisko alebo sa voziť na bicykli a niektorí moji spolužiaci začali o mne rozprávať že som buzerant.
Ja som nato začal chodiť s dievčatami von a trošku to ustalo .Lenže Môj spolužiak s tým začal zas zo slovami-mi máme v triede buzeranta,aký je to pocit ked ta niekdo dáva do riti... . niektorí mu uverili sa začali sa k nemu pridávať aj fyzicky na mna zaútočili ..poradte mi prosím čo mám robiť ! je trestné oznámenie dobrý nápad ?
Ďakujem .

0vecka

2 youki jj policia je povinna ale toto naozaj riesit nebude .... navyse ako xces dokazat tu sikanu? to ze mu niekto povedal ze je teply a vysmial ho este nieje sikana...

suhlasim s jajkou ale aj tak si myslim ze na policiu to dat moze ale ak caka ze to takto budu riesit tak sa sklame... ale moze to mat efekt ze sa zlaknu...

jajka001_

lioness - no predstav si ten trapas ked pride na policiu ze sa mu chalani smeju ze je teply.to by mohlo podat trestne oznamenie 90% ludi.
je to šikana, treba to riesit v skole, cez rodicov. je jedno, co mu hovoria, ak by mu nenadavali do gayov,nasli by si nieco ine.

youki

ovecka: tak kludne pochybuj
na jednom nasom webe stale spamoval 15 rocny chalan. Nebyt toho, ze sme stiahli zalobu, mohol mat zaznam v registri. (myslel si ze je velky anonym a macher, a ze spoza pc moze asi vsetko)
A potom ma jeho mama prosila a podala, ze zo zaznamov v registri si pokazi cely zivot atd...
mozno sa aj jeho rodicia spamataju, ked im dojde predvolanie.
policia je nutna presetrit kazdy podnet, vypocut strany, svedkov ... prejdi si zakonnik, aj psychicka sikana tam patri :)

biela mačka

Ale možno si taký typ, že budeš mať problémy aj inde, ja tiež som žiaľ viac obeťou. Alebo naozaj mám smolu a narážam na debilov. Inak nikdy nežiadaj ospravedlnenie od toho, kto ti ubližuje, taký "človek" to jednak nespraví a ešte viac ťa pouráža. A možno oni sami sú teplí, keď sa smejú z teba.

biela mačka

1. Zaujímalo by ma, či dnes už všetky 15ročné deti majú partnerov. 2. Sú to hajzli, ktorí si ťavybrali, lebo ich niečím dráždiš, tak ako ja bývalých spolužiakov zo ZŠ - u mňa to boli okuliare a zažila som aj výsmech, aj občas fyzický útok. 3. Aj teraz nie sú ku m,ne ľudia milí, priťahujem blbcov, ale protiklady sa priťahujú. 4. Najlepšie bude začať v novej škole, ale predtým ti radím ísť na nejaké lekcie napr. karate alebo podobný šport. A nechovať sa od začiatku v novom prostredí ako obeť. A ak tam si niekto otvorí hubu, tak mu cez ňu daj.

lionesssssss

vážení, chalan sa pýta na trestné oznámenie za ohováranie. ohováranie nie je fyzický akt, a za ohováranie je možné podať trestné oznámenie. Takže nie je potrebné aby ho niekto zmároval jak žito

elsa5.5

polícia max.napomenutie,žiadne sankcie,pokiaľ tam nie je ublíženie na zdraví,tvoj otec si ho môže počkať a pohroziť že ho strieska až neprestane,tvoji rodičia by to mali riešiť...

lost

0vecka, nj a tak to u nas vyzera... kym niekto nepride o zivot, potom sa o tom bude chvilku pisat na novom case a kazdy zabudne. sialenny svet (alebo slovensko?)

lost

No nenastve takato neferovost na svete ?!

suhlasim s youki.

Ale hlavne sa drz a nekonaj impulzivne (nenechaj sa vytocit za ziadnych okolnosti)