13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Miriama11

Silvag ak si nepotrpis velmi na letnej dovolenke pri mori, tak nevadi aj Tatry su krasne.
Ako Vám ide chudnutie? Vydrzali ste zatial? Strasne teplo je.V zime mi je zima, v lete mi je velmi teplo :) Vecne nespokojna som :)

Slimka

No je mi jasné, že to nebude trvať len 2 týždne ..pre istotu ani na tú dovolenku nepojdem :-D ..verím, že s Vami to vydržím ..a keď budem mať slabú vôľu tak prídem sem :)

Silviag

Ahojte kočky,ja som dnes začala mliečnym dňom.Práve som sa vrátila od doktorky, robila mi sono brucha.Našťastie všetko je v poriadku.
Musska som veľmi rada,že si sa ozvala.Stále spomínam ako sme spoločne bojovali s kilami.A išlo ním to dobre.
Ostatným kočkám tiež držím palce aby sa mi darilo.Ja k moru tento rok nepôjdem,lebo manžel nemôže byť na slnku zo zdravotných dôvodov a deti bez ocina nechcú ísť,tak som v auguste objednala na týždeň hotel na Štrbskom Plese. Už sa tešia.Pekný deň......a držkajte sa....

Miriama11

Slimka : tak ja sa chystam teraz tento tyzden na dovolenku, tak ale snad nebudem jest, vsetko co uvidim :) dufam, ze pridem o par kil lahsia :) Prid sem a my ta podporime ;)
Bbiribom ( trosku skomolene meno) no nie je to ta ista dieta. ma tam nejaky den pomeneny

Slimka

No je mi jasné, že to nebude trvať len 2 týždne ..pre istotu ani na tú dovolenku nepojdem :-D ..verím, že s Vami to vydržím ..a keď budem mať slabú vôľu tak prídem sem :)

Miriama11

Ahoj Slimka, vitaj, urcite sa k nam pridaj a pis nam tvoje pozitivne vysledky :) Tak tento rok dufam, ze sa nechystas na dovolenku, aby si neporusila dietu :) 10 kil, ked chces dat dole, tak to asi 3krat budes musiet drzat 13 dnovu dietu :)fuuu treba vydrzat :( Drzim palce.

Slimka

Ahojte kočendy.. asi sa ešte nepoznáme, ja som začala v piatok, ale až teraz som Vás našla :) .. Dnes mám teda 4tý deň a -2 kg dole (z pôvodných 70), takže som celkom spokojná :) ..Tuto dietu som držala minulý rok a podarilo sa mi myslím až 6 kg dať dole, avšak po diete som šla rovno na all inclusive dovolenku, kde som rýchlo zlikvidovala všetky dobré návyky :) Teraz by som to rada napravila, možno aj viacnásobným opakovaním ak ma prijmete k sebe do kruhu. Aktuálne parametre po 3.dni sú 68 kg a 168 cm, vytúžený optimistický cieľ 58kg :)

Miriama11

Ahojte vsetky chudnuce :) je tu pondelok, dalsi dlhy a slnecny tyzden pred nami :) drzim vam palce v chudnuti, lebo uz naozaj dovolenky sa blizia :) Tany, Silvag drzte sa, nemame taky dlhy ciel pre sebou, ved ako si pamatam , okolo 5 kil myslim, ze Tany chcela schudnut a Silvag ty si nemala velku nadvahu ako si pamatam :) drzte sa! Toto leto dosiahneme svoj ciel ! :)