13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

bobojjjj

ahojte všetci...dnes mam uspešne prvý den za sebou...boli ma sice trochu viac hlava ale hadam to bude zo slnka alebo z očakavanych dníííííí????držkajte sa a pište krupka

zbyndo

Poradte priatelia,ako znizit tlak,ak sa to vobec da,necakam zazraky,ale skusim vsetko,mozno ma niekto dobre skusenosti,tak sa majte,za dobru radu dakujem,M

bobojjjj

ahoj Mirka....no jasne že som zvladla hahaha prežrala som sa už mi zajtra naskočia moje dni tak sa "tešim".....dufam že už sa to tak skoro nestane ja som v tomto strašne nezodpovedna musim sa zase zatat a ist nato....a zvlaštne pre mna je mliečny den najlepší kritický bol u mna asi 8 den ked som vtedy vydržala 13 dni plných na ten 8den sa mi strašne točila hlava a bolo mi zle ale len doobeda potom to nejak prešlo a aj pitný režim som mala o.k. tak neviem čo to bolo zajtra napišem ak vydržim ked zvladnem prvý a druhy den potom to už ide......u mna lepšie tak zatial sa majte papa a držte sa a chudnimeeeee

Miriama11

super silviaq, ked vydrzis mliecny, vydrzis aj ine dni :) Chvalte sa so svojimi vysledkami :)

ach mojim cielom je 8 kil schudnut. mam co robit do leta(teraz sa budem vyvarovat sukniam :)) .Mne to ide tazsie, chudnem pol kila mozno tyzden alebo dva.Niekde musim robit chyby.

krupka ako ti to ide? z tych 2kg nabratych by si mohla schudnut aspon kilo po mliecnom :)

drzim palce!

Miriama11

ahoj krupka, tak ako si zvladla dnesny den? najhorsie je zacat mliecnym dnom po velkom jedeni :) Pribrala si 2kg preto, lebo si jedla este viac(prezierala sa) ako zvycajne si zvykla jest, alebo zacala si sa len normalne stravovat :) lebo 2kg naspat chapem pri nadmernom jedeni :)ale nesmie byt taky jojo efekt rychly :(

ja som dnes mala mliecny den, ale nebudem pokracovat 13 dnovou. musela som si ho dat, lebo mi 4 dni stoji vaha, a dodrziavam vsetko, tak som z toho trocha smutna. uvidime zajtra ako to bude vyzerat po mliecnom :)

silviaq, ty uz mas za sebou mliecny dufam, ze uspesne.

motivacia: musime chudnut, aby sme nezavideli tym vsetkym peknym zenam v kratkych satach :) dokazeme to!

bobojjjj

Ahoj Mirka to som ja krupka držím palce a bojujj ja začim dnešných dnom zase takže zdravim a držim palčeky pa zatial

bobojjjj

ahoj silviag...ja pokym som sa sem prihlasila pomooooocc nevzalo mi to moju prazývku či čo tak mam novú ....takže to som ja krupka dnes aj ja začínam znova prvým dnom takže sme spolu silviag heheh schudla som po prvýkrat ked som ju držala 5 kg čo nieje bohviečo a pribrala 2kg takže mam tych 78kg ako bíčččale nie je to už 82,2 ako predtym tak hadam schudnem do augusta niečo ....ano jasne že som po 13 dnoch začala jest normalne preto tych 2 kg naspať a teraz zas začnem som zvedava dokedy vydržm ale hadam sa mi to podari ked som prvých 13dni vydržala tak sa budeme navzajom podporovať....a Tanynevieš čo je s nou ? dufam že sem budem vedieť chodiť zatial pa a píšte

Silviag

Ahojte kočky dnes mám prvý deň dietky,lebo diagnoza "dna" sa nepotvrdila ale mala som 2x vodu v kolene a tak som musela byť tri dni doma a mať nohu v kľude vyloženú. Som rada,že nemusím až takú hroznú dietu na dnu držať.Takže tým ktoré držíte dietku držím palce....