Nejakí samotári?

sureves

ja som uplny samotar, nikoho nepovazujem za priatela, s nikym sa nerozpravam o svojich pocitoch a snoch a tak sa to vo mne vsetko hromadi a uzatvaram sa coraz viac, pretoze cim viac pocitov v sebe mate, tym tazsie vam je ich pred niekym vysypat a samota k tomu nepomoze. Ja mam v sebe tolko zialu, stastia, snov, nadeje a beznadeje, ze to ani nedokazem vyjadrit kedze sa to vo mne vsetko hromadi a nemam sa s kym o tom porozpravat. Ale ja som si na to tak zvykol, ze predstava zaclenenia sa k beznym ludom sa mi protivy. Mozno si namyslam, mozno nie, ale mam sny, ktore chcem uskutocnit a tak vsetkym dokazat, ze pre nich debil je v skutocnosti niekto naozaj vynimocny.

Genesis

nečital som predošlé príspevky ale môžem vám samotárom povedať že vás je mrte veľa ... váš problém je že o sebe neviete pretože každý trčíte doma a tam sa nenájdete ... chcelo by to jedného aktívneho samotára ktorý by jednoducho urobil nejakú akciu pre samotárov trebárs len posedenie pri kofole :) pomohlo by vám to všetkým

je pravda že je to ťažký oriešok ale skúsil by som to pomocou netu, inzercie, fóra a podobne. Jednoducho nemáte čo stratiť :)

Arisato

@lost@
Zase nesud vsetkych ludi co sa zabavaju v piatok vecer pretoze nie su vsetci take stado. Niektori ludia sa vedia zabavat v kolektive aj bez toho aby sa sustredili na alkohol a drogy.
Takych ludi uznavam, len je ich malo a vacsinou si moc dobre nerozumieme, sakris preco je take tazke si s niekym porozumiet D:

lost

osamoteny:
"Strašne mi to chýba. V septembri idem na výšku, možno tam niekoho stretnem, ale čo dovtedy?!"

A co ak si dnes najdes kamosa, a vdaka VS nebudes mat na neho cas ?

lost

No ja som byaval vecny samotar, ale nevie mci uz som, kedze mam psa :)

Ale jeto super vec, pretoze aj ked sa nasiel nejaky kamos, co by mal chut nieco robit (spolocenske akcie, zvacsa sport, uz si ani nepamatam, tak davno to bolo, LOL), tak nakoniec to bolo len docastne utocistko pred "samotou" pretoze vecer som sa vratil do svojej izby a znova som bol sam :)

A je narocne najst cloveka, co robi podobne veci, alebo ma cas v dnesnej dobe..

Co robim teraz?
Samotujem ;)
Resp: "Počet nájdených príspevkov od lost: 5870"
x zopar for na internete.
+TV +Movies +Music
nedavno mi napadlo, ze ked uz bude konecne jar, pojdem so psom na vylet, zabijem dve muchy jednou ranou, on sa ubehak smrti, ja si oddychnem od NUDY.
ale cim dalej stagnujem, tym je to horsie,
napadlo mi ze by som sa zacal ucit nemcinu (moj tak nenavideny jazyk na gymnaziu) a za 1-2 mesiace sa ju jendoducho naucit :)
v stamote plati:
cim viac zaneprazdneny tym lepsie :D
este uvazujem nad kupou nejakej zahrady, nech som este viac zaneprazdneny, lenze to chce brutalne vela know-howu.
napadov je neobmedzene vela... len energia (chut?) nie je :D

PS:
"Nemôžem si sám sadnúť niekam, budem vyzerať ešte viac čudne."

Ale coby....
Tiez somsi to hovoril, preto som pozyval kamosa(ov) na napr obedy do slusnych restairacii. Mojim cielom bolo, nenudit sa a skusit to co vidim len vo filme :D
Ale hadaj co si ten kamos o mne myslel.
ze ho balim a som gay... Tak takeho kamosa teda potrebujem :D :D

Zacina sa mi to pacit..
(V preklade: len klamem sam seba ze je to OK :) Aaaaale, pokial budem dostatocne zaneprazdneny, tak si to nemam sancu ani co i len vsimnut, cize som OK)
Nie je to lahke zo zaciatku, ale isto sa da ist aj sam. Konieckoncov nie je netradicne vidiet niekoho osamote niekde..

PS2: (traz mi to zacalo zniet ako playstation 2 :D )
osamoteny,
byt sam je sice nanic, ale je to podla mna lepsie ako byt piatkovy typ
len v pripade ze mas CIEL do zivota.

piatkovy tym to ma lahke, nema starosti, zije pre dnes, kasle nabuducnost, NEVIE ROZMYSLAT, cize ho nic neboli. to je zivot, kks...stastni to ludia, piatkove typy..

alzbietka

a viete co?
vacsina ludi vam poradi :
najdi si nejake konicky, zaujmy, kruzky - skratka prihlas sa niekam...a tam spoznas nejakych ludi, zaclenis sa do kolektivu

ale to nie je pravda..samozrejme, moze byt
ale u mna to neplati
tiez som taka samotarska, uzavreta do seba, 0 priatelov + odpor k alkoholu, drogam atd.

ale nikde kde som kedy bola alebo chodim - a to mam naozaj vela kruzkov, zaujmov - som si nenasla v podstate priatelov...viem ze to je moja vina..ale neviem sa nikomu prihovorit, viest konverzaciu..a pripadam si hlupo ked mam rozpravat pred vacsou skupinkou ludi..
fakticky prilezitosti spoznat ludi, zoznamit sa mam nespocetne vela ale ani jednu nevyuzijem...

beskyd

paci sa mi prispevok Arisata, najma toto:
"Kto je taky samotarsky typ cloveka tak ho caka v zivote boj, proste automaticky ma vsetko stazene uz len preto ze nema tolko znamosti. Preto napriklad je mnoho jedinecne nadanych ludi samotarov, pretoze museli driet na urcite schopnosti aby sa im doslo uznania - hoc nevravim ze to plati pre vsetkych." - jasna vec, uplny suhlas. malokto vidi to obrovske percento uspesnych ludi ktori za svoju karieru, uspech ci majetok vdacia kontaktom a schopnosti vliezt niekomu do zadku. som si ako cerstvy absolvent vs hladal robotu polroka ale stretaval som byvalych spoluziakov ktori vdaka konexiam robili hned po skole v bankach, firmach alebo koncili na teplych flekoch ako nedotknutelne tlacenky svojich fotrov a strycov, cez skolu mal kdekto dobru robotu uz v prvaku, druhaku aj ked o danom fachu vedel holy prd ale poznal ludi ktori to vedeli vybavit, potom je samozrejme rozdiel ci mate po skole prax 2 roky alebo 4 ci 5 a nikto sa nepyta ci ste len niekoho poznali alebo ste boli taky makac. a cela tato situacia spocivajuca v tom ze svk je v podstate jedna vacsia dedina vytvara realitu v ktorej zit si svoj zivot len sam so sebou je obrovsky hendikep aj ked to mnohym ludom v dnesnej spolocnosti urcite vyhovuje. tie zurky, chaty, bary, ozieracky a ine veci je potrebne naucit sa vnimat ako predmet v skole ktory treba absolvovat lebo je zanho 10 krat viac kreditov ako za najtazsiu statnicu:)

soffa

osamoteny...vidis!tvoja odpoved znela radsej si zacvicim sam!!!preco?do posilky uz davno nechodia vymakani chlapi,!viem o com hovorim,,,sama som tam chodila lebo som potrebovala pribrat,trochu-myslim tym svalovu hmotu.su dobrosrdecny,na nic sa nehraju,pomozu...netrpia menejcennostou si pred niekym nieco dokazovat.treba ist mezdi ludi..aj nechces zostat navzdy sam

xyzz

Ale ja mám kamaráta. Písala som, že so sesternicou a bratrancom skočíme von, ale s bratrancom si denne píšem keď nie sme spolu, občas skočíme na nákupy, a tak, takže mi plne vynahradzuje dobrú kamošku :)

Ísť žiť? To je podľa mňa dosť relatívný pojem, nemyslíte? Väčšina si pod tým predstavuje diskotéky, krčmy, chaty, a za všetkým alkohol. Ale to je blbosť, nie? Keď ma nebaví piť a nechodím do takých spoločností, automaticky to znamená že nežijem? Rob čo ťa baví, nájdi si koníčky, začni športovať a hneď sa nejakí ľudia nájdu, nie?

Arisato

Tiez sa citim ako samotar, nechcem nim byt ale nemam na vyber D: Ja pritom nechcem tak vela, priatelku a zopar dobrych kamaratov/kamaratiek co spocitam na prstoch jednej ruky.
Chodim ku psychologicke, no a jak inak my bolo povedane aby som sa snazil vyhladavat kontakty a "len tak" oslovit niekoho cudzieho. ALE TO NIE JE take jednoduche !! No skuste sa prejst do obchodu a pritom oslovit aspon 3 osoby a pokusit sa o rozhovor - prakticky nemozne !! Dobre, dajme tomu ze by sme nato sli inak, ze by sme sa vydali do mesta niekde do podniku, baru, restiky apod. Pridete tam, nieco si objednate, sedite
.. A CO TERAZ ?!?!?!? Len tak budem kolovat od stola k stolu sa vnucovat trapne inym ludom ? Ha ! Najvacsia trapnost, take nieco je len pre silne zaludky schopne vystat tolko nervozity a trapnych pohladov. OK nehovorim ze "mozno" 1 z 20 pokusov nevyjde ale .. dokym sa k tomu uspensemu pokusu prepracujem tak bude moje sebavedomie daaaaaavno v troskach.