HIV

Príspevok v téme: HIV
anonym1

Chcela by som sa opytat, ci odber krvi po 5 mesiacov na HIV ukaze uz 100 percentnu istotu, ze clovek neni HIV pozitivny, ked prisiel do kontaktu s HIV pozitivnou osobou. Ide o to, ze som prisla do kontaktu s takou osobou, a po piatich mesiacoch som sla na test (odber krvi) bol negativny. Ale stale mam strach, ale uz nemam odvahu ist znova na testy. Tych 5 mesiacoh bolo peklo, uz som poucena do konca zivota, preto by som rada vedela, ci si mozem byt ista. Tam mi povedali, ze ak je tomu po roka tak ano, ale aj tak mam stale obavu.

anonym1

Aby som to upresnila. Nemala som sex, bolo to len bozkavanie a dotyky, zial bol v tom aj alkohol, no hold stalo sa a vedela som, ze ten dotycny clovek je HIv pozitivny, co som potom trpko olutovala, ale k sexu nedoslo, na teste som bola po 5 mesiacoch a dvoch tyzdnoch, mam ponaucenie do konca zivota. Zial asi este pojdem na jeden test aj ked mi vtedy povedali, ze je to 100 percentne iste aj tak som neni uplne kludna.

ververeka

miriam
1. toto sa tu naozaj neriesi
2. je to jej osobna vec
3. nenapisala ze mala sex s HIV pozitivnym clovekom

ververeka

nenechaj sa takto zozierat, urcite sa chod dat znova otestovat nech mas 100% istotu. zbytocne sa teraz len trapis a neprestanes ked sa nedas otestovat este raz.