Fejsbúk

beskyd

vdaka facebooku mozem vidiet fotky najuzasnejsej zeny na planete, jej krasnej tvare, mozem s nou interaktivne komunikovat, tesit sa z jej stastia, uspechov, vnimat cim zije, co ju trapi. kto chce, nech fcb ignoruje, resp. si moze o sebe uviest co chce. este mi nenapadlo ze by som tym bol ovladany, ak tvoju osobnost ovlada fcb tak si na tom velmi biedne, ale to uz nie je vina fcb..

katka...

Ale ved je to na tebe aky status si napises, aku fotku tam das. A inak to nie je povinne byt na facebooku, tak tam nebud. Ja tam nemam ziadne fotky okrem profilovej a nepisem ani ziadne statusy. Maximalne poblahozelam kamaratom k sviatkom. Cize je to na kazdom z nas ako to budeme vyuzivat.

alzbeta503

dobra vila ma pravdu..facebook je zamerom istych ludi na ovladanie vacsiny...vsimajte si reklamy co sa vam ukazuju na bokoch vasej stranky facebookovej, vsetko je to prisposobene tomu co ste ,, oznamili,, facebooku..

veronika1211

a co vam to vadi? ved ked to niekto chce robit, nech to robi. kazdy klik na tvojom pocitaci, nielen na facebooku moze niekto odhalit. neviem co tu stresujete.
ked sa bojite, jednoducho to nerobte a nechodte tam a nie tu pisat o premyslani. je tu kazdeho osobna vec co si robi.

dobra vila

je jedno, ci si nastavis sukromie a ci nie... Kazdy jeden status, kazda fotka, kazdy like sa eviduje, vsetko o tebe je archivovane v jednom systeme, centre...
Mimochodom aj to, co si pises cez chat... hnus to cele :-/

nathalia08

tak to je na každom z nás-nemusíš nič písat o svojom súkromí,a ak chceš tak iba pre svojich priatelov-treba si nastavit súkromie.

lost

faszbuk, nooo, este par rokov :)

skor ci neskor to bude stagnovat a nieco nove pride...

a ked nie, co uz, mna sa to netyka :D
uz nemam naladu menit svet, nema to vyznam :)
niekto mi to tu radil pred ROKMI.

ze som neposluchal :D :D :D