Jemne vlasy - ako spevnit

Príspevok v téme: Jemne vlasy - ako spevnit
jemne vlasy

ahojte , mam velmi jemne a tenke vlasy, polodlhe a neviem ako ich spevnit ako im dodat objem ...pouzivam tuzidlo a fenujem okruhlou kefou lenze objem vydrzi len chvilu... neviete mi poradit nejake pripravky kozmeticke , vitaminy alebo aj nejake prirodny recepty ? co by mohlo vlasy spevnit dakujem :)

HAIR

po vyschnutí umytých vlasov si daj pivo -ma tužiaci efekt.na vlasy a nechaj vyschnut a potom do nich vtri suchý šampon budu vyzerat obemnejšie aj moja kamoška to použiva a má povodne blond riedke vlasy

sissi212

Ja mám ťiež veľký problém s vlasmi, sú strašne jemné a vyzerájú riedko aj ked vlasov mám dosť. Vždy ked si vlasy zmyjem na konci ich ešte opláchnem mliekom zriedeným s vodou (viac mlieka ako vody ale záleží od tučnosti mlieka) nemám potom vlasy také jemné a vyzerajú objemnejšie. Tak skús možno ti pomôže ja som s tým spokojná ale možno to nebude vyhovovať každému..:))a tiež nepomáha ked používaš často kondicioner, ja som ho používala po každom zmytí a vlasy mi ešte viac zjemneli.

User_37597

tak v prvom rade...prestan si umyvat vlasy kazdy den..to im neprospieva..
jemne vlasy nespevnis ani keby si si cvrkla.ake ti priroda nadelila take mas a take budes mat aspon 10-30 rokov...pokial neporodis a nezostarnes..
jedine cim sa da zlepsit tvoje vlasy je tuzidlo..ja nemam jemne vlasy..ja mam stredne huste a stredne tvrde vlasy.zvyknu sa mi mastit na 2-3 den od umytia..ak su prilis ze to je vidiet tak ich dam do drdola alebo copu a je po probleme..ako pocuvas svoje chute a das si napriklad jablko tak "pocuvaj" aj svoje vlasy..ak sa prilis mastia..obmedz umyvanie alebo im sposob sok s olejom.ak su prilis suche masti si ich olejcekmi..ak sa lamu strihaj ich pravidelne a prestan ich natacat.ak su prilis suche rovnako tak. a.t.d...
a dalej ked ti nepomaha tuzidlo tak je viac menej iste ze mas minimalne polodlhe vlasy...co je problem ak chces mat objem..ak nepatris k tym co maju huste vlasy rozluc sa z objemom ked mas dlhe vlasy...treba skusit iny strih..
viem o com hovorim..som kadernicka
vela stastia

nikolka:)))

ten sampon, o ktorom som pisala, je tiez bez silikonov, vcera som ho vyskusala a som spokojna. uvidim aky bude, ked ho budem pouzivat castejsie. zihlavovy dixi som tiez doteraz pouzivala, ale praveze z neho mam velmi jemne a elektrizujuce vlasy a musim si umyvat tak isto casto ako pri inych samponoch. a leskle mam skoro zo vsetkych. cize poskusaj, nie su to drahe zalezitosti a sama uvidis. ten belea profesional stal cca 1,70, dixi stoji cca 1,60, alverde 2,50, takze skusaj :)

zla rada

no ja mam takisto jemne rovne vlasy bez objemu....pouzivala som uz vselico na objem no ale ono to ma vazne kratkodobe ucinky, ked vonku fuka tak sa to hned splasne a je po tom...ja to riesim velmi nespravne, nicim si tym vlasy, ale tak mam aspon objem a drzi to kym ich neumyjem....ked si umyjem vlasy, presusim jemne uterakom, nastriekam na ne lak na vlasy (nie len trosku), no a uz ich len vyfenujem v predklone...potom rozcesem a som spokojna...ale roztiepene konce su hned iste je to vazne zle no ale co uz so mnou :P

jemne vlasy

no tak aspon vyskusam , lebo napr. kamoska co ma tiez take jemnejsie vlasy ale nie az tak ako ja tak stale ten sampon pouziva z avonu ze je dobry podla nej tak uvidim , potom dalsi isto vyskusam nejaky bez silikonu :)

jankaaaaaaaa

z avonu su jedny z najhorsich samponov. na jemne vlasy by si mala pouzivat obycajne sampony bez silikonov, alebo najlepsie nejake cisto prirodne sampony, napr. znacku alverde, odporucam sampon s kofeinom