minibazar

Príspevok v téme: minibazar
aron01

vie niekto, ci sa da verit objednavatelom cez minibazar? chcel by som si objednat nejake pripravky od firmy now, anglicky ale neviem, a internet ma priviedol ku objednavatelom na minibazare, ktori pisu, ze objednavaju viacero naraz a potom to rozposielaju na konkretne adresy. ma s tym niekto skusenosti? nie je to podvod? preco by to kto robil??
dakujem za kazdu odpoved.

Jooe Ker

ja tam kupujem tak cca 2 roky a to som tam zasielala jednemu predavajucemu 300eur na ucet a zatial nemam zlu skusenost nadalej tam nakupujem u kohokolvek ,ale ak mozem poradit tak ako prve si precitaj hodnotenie predavajuceho az potom nakupuj
no ja nemam zlu skusenost takze odporucam :)

hassy

ja nakupujem pravidelne, zatiaľ som nemala problém. treba čítať hodnotenia a a nekupovať od neoverených predajcov. a prečo by to robili? :) lebo na tom zarábajú, prihodia si províziu, nahodia väčšiu cenu, poprípade ak je to zo zahr. tak nahadzujú vlastný kurz :)

mississipi

ja odtial nakupujem skoro pravidelne .. a z tých 50 nákupov sa len jeden nepodaril . kupila som plavky za 17e, zaplatila, no plaviek som sa nedočkala .. inak som spokojná a nelutujem :) dajú sa tam zohnať krásne veci :)

lost

Ak by ma oklamali, ked som poslal peniaze dopredu, zavolal by som banke nech odvolaju platbu, bol to omyl :)
predajca nema ako dokazat, ze to omyl nebol, kedze nic neodoslal.
i ked neviem ako ustretova by bola banka.

horatio

ja nakupujem pravidelne, najma oblecenie pre malu, zatial som nemala negativnu skusenost, predavajuci vacsinou posielaju doporucene, aspon podla vysky postovneho by to tak malo byt. Jediny krat sa mi stalo, ze predavajuca poslala balik sice 1. triedou, ale nie doporucene a balik sa niekde na poste "stratil", tak som ju poziadala, nech mi vrati peniaze, pretoze tym padom som nemala ani peniaze ani balik a ona bola povinna mi to poslat doporucene, kedze ja som jej zaplatila adekvatne postovne. bola seriozna, peniaze mi poslala. je dobre si vopred precitat referencie a hodnotenia inych kupujich, na zaklade coho jasne vidis, s kym obchodujes. ak ta podvedie, mas pravo napisat negativne hodnotenie a to bude potom aj vystraha pre dalsie pripadne zakaznicky.

micka121211

Uz som objednavala viac krat. Nikto ti nezaruci, ze dostanes to co chces. Peniaze chcu posielat dopredu na ucet, niekedy ti neposlu vobec nic. Ale su tam aj seriozny predajcovia. Ja som kupovala 2x, raz super, raz ma oklamali. Takze tak. Pozri si tam diskusie k tomuto.