Kozmetika Himalaya Herbals

vsevedka

zn.Hymalaya som kedysi kupovala v MT v Priore, ale len dekorativku, farebnu hennu na farbenie vlasov a sampony, bola som maximalne spokojna

uz ale len viacmenej dopredavaju, pretoze majitelka je chora a chcela by som sa vas preto opytat kde si tuto znacku kupujete

Nephilim

Veru Himalaya je tak trochu odrb:-) ja som mala od nich zubnú pastu a teraz mám zlupovaciu masku, ale tú kým dám dole z tváre niečo si vytrpím, tak myslím, že jutreba brať s miernou rezervoiu. ako písali na stránke tie účinné látky, ktoré majú pôsobiť sú prírodného pôvodu, ale tá chémia je tam tiež...

lana334

no to mi je jasne ze to s tou prirodou nie je uplne "ciste"...ale to neriesim..a inak dakujem za info..inak este by ma zaujimalo ci napr peelingom ucinne latky preniknu aj do spodnych vrstiev pokozky

lola83

pouzivam takmer iba himalaya, nosim si ju z indie za smiesne sumy a som velmi spokojna.najviac milujem im balzam na pery, nakolko s nimi mam ako silny fajciar a zaroven "patologicky okusovac" najvacsie problemy a ich balzam mi asi ako jediny pomaha...

kaciatko_7

ja mám čiastočne, ale svojím dotazom ti veľmi nepomôžem... mama si objednala očný krém, zatiaľ nevidno účinky, nepoužíva ho dlho,,, zatiaľ sa k nemu vyjadruje kladne, neštípe, nemá s ním problémy... ale skôr sa chcem vyjadriť k zavádzajúcej propagácii výrobkov... výrobky pochádzajú z Indie, pri čítaní stránky som mala dobrý pocit, že ide o fakt kvalitné výrobky, na stránke, na obaloch produktov uvádzajú, že ide o 100 % prírodné ÚČINKY... a tam je ten háčik, niekoho môže zmiasť, tak ako aj mňa, že ide o 100 % prírodný produkt, žiaľ nejde... je v nej veľa chemikálii, konkrétne v tom kréme sa nachádza dosť veľa parabénov... ale to je bohužiaľ problém zákazníka, že sa nechá oklamať