Panicky strach z autobusov,zo školy-mam 14 rokov

Príspevok v téme: Panicky strach z autobusov,zo školy-mam 14 rokov
bugina

Mam panicky strach zo školy,z autobusov,z maleho priestoru kde je veľa ľudi .Mam disrytmiu a tachykardiu srdca,črevne problemy,na všetko sa liečim.V škole som mala tlak 160/120 a tep 110,odvtedy tam mam strach chodiť a ráno mávam hnačky,takisto hnačky mavam ked je veľa ľudi v malom priestore a v autobuse.U psychiatričky som bola s mamkou,dala mi lieky a ked sa to do tyzdna nezlepšilo poslala ma na liečenie,kde nepojdem ani za 1000000€.V Košiciach nepoznam inu detsku psychiatričku,k tamtej už nechcem nikdy isť.Mam len 14 rokov a som psychicky na dne ....

lionesssssss

www.zdravie.sk

Simonella moja krásna :))))) že by si ešte 4.3.2011 chodila na gympel a 1.4.2011 už bola študentkou vysokej školy - odbor psychológia?

dobre si sa ofajčila teraz :))))

lionesssssss

Simonella: ak TY študuješ psychológiu, tak ja zožeriem hajzlovú kefu ... a potom asi zájdem na dekanát, im vysvetliť, akú háveď tam vychovávajú - čo ani nevie aké má právomoci čo sa týka predpisovania liekov...

a skutočne ti to nezožeriem, že si študentka psychológie, pretože psychológovia (ani budúci) sa takto k ľuďom nesprávajú - tak ako sa správaš TY.

a s päty neťahám nič, sledujem ťa vo viacerých témach už dlhšie...

a nepatríš zrovna medzi obľúbených prispievajúcich

Simonella

lionesss: po prve - mne je absolutne jedno ci si chlap alebo zena
po druhe - v akych inych temach som komentovala podrazdene ? teraz dobre tahas z paty MOJA :))
po tretie - velmi dobre viem ako to chodi u psychologa a aj viem ze sa to studuje na FF kedze sama ju studujem!! tak mi o tom TY nehovor ok ?!

Lulu2011

siisa - z Kosic, skoda, ze si tak daleko, hladam si partacku s podobnými stavmi, mam pocit, ze som s týmito stavmi sama na svete

bugina

Sisa,kup si to v lekarni 30tabl do 7 € :) veľmi mi to pomaha a lešpie zvladam strachy uzkosť :) su to vitaminy :) na to že to uživam 3 den je mi omnoho lepšie a ráno už nemam hnačku ale normalnu stolicu a bolesti žaludka prešli :) hned jak rano vstaneš tak si to daj ,, napapaj sa,a uvidiš :) hned ti bude lepšie

Lulu2011

siisa 24 - odkial si? tie stavy poznam, ked si nedokazem ani chlieb namazat a bez triasky prejst po izbe :( len spim, alebo rozmyslam, co bude dalej

kto nezazil nepochopi :((((((((

siisa 24

StresVit?ja potrebujem surne niečo na strachy,tiež mam rano take problemy a ten strach je mi až na odpadnutie,to je asi z lekarne nie?opytam sa na to

lionesssssss

Simonella: moja zlatá !

za prvé: precvičiť angličtinu a zistíš, že lioness nie je chlap

za druhé: vo viacerých témach som videla tvoje podráždené arogantné komentáre

za tretie: mne budeš hovoriť niečo o tom, či psychológ predpisuje tabletky alebo nie?

Psychológ - pre tvoje doplnenie vedomostí - je absolventom FILOZOFICKEJ FAKULTY ! ! ! NIE lekárskej ale FILOZOFICKEJ !!!! predpisovať lieky môže iba človek s titulom MuDr., prípadne MDDr., prípadne MVDr.

Ale rozhodne to nemôže a ani to nerobí človek s titulom Mgr. alebo PhDr.

bugina

Ty asi nechapeš,že sa nemaš už v tejto teme vyjadrovať ???
________________________

Kupila som si StresVit, zatiaľ som si dala len 2x a ranne hnačky a bolesť žaludka prešla a lepšie zvládam strachy :) odporučam