priberanie - slaba motivacia

Príspevok v téme: priberanie - slaba motivacia
karenina

bude to asi rok co som zmenila stravovanie. za ten rok som vdaka zdravsej strave a pravidelnemu sportovaniu schudla asi 10kg, no ide o to, ze v poslednom case akosi stracam motivaciu, viac sa vrham na nezdrave jedla a pod. nasi mi tiez nepomahaju, ked mi stale vycitaju ze som uz moc chuda a ze malo jem (nie je pravda ani jedno ani druhe) poradte, ako sa opat motivovat?

iwy

Ahoj, karenina. konecne niekto s velmi podobnym problemom! Schudla som a ono to uz nejde dolu. chodim do skoly a neustale priberam, bojim sa, nie, mam panicky strach z toho, ze by som sa dostala tam, odkial som prisla. na cvicenie nie je vela casu, raz za tyzden - hmm. veru, veru, veru, motivacia je to, co nam chyba. na jedlo myslim v jednom kuse, ponahlam sa zo skoly, rano vstavam a jem, pocas skoly jem, takmer az kym nepadne hodina, kedy prestavam jest. ckuse myslim na jedlo. je to ako posadnutost. jest, natlacit sa, a potom sa to uz len trasie, kypim cez nohavice, som v tom natrieskana, presnejsie v tom, v com som este pred par mesiacmi bola v pohode. vobec sa necitim dobre. tak co vy na to?