nechcem ziarlit

Príspevok v téme: nechcem ziarlit
mimaaaaaaa

ahojte,mam taky problem.

Mam uzasneo priatela a on ma jednu psoluziacku, ktora sa nanho neustale lepi a uz to aj nanho skusala, priatel ju odbil samozrejme.

Len on je taky spolocensky typ a sa s nou bavi nromalne ako so spoluziackov,co mu neberiem..len mi je to neprijemne, ako sa nano lepi alebo tak..nechce ziarlit a ani ho nijak obedmezovat,plne mu doverujem..len mi tak zastane srdce,ked nieco s nou alebo tak..ak mate nieo rozumne k tomu co povedat, budem vlemi vdacna:)

scotty

určite mu o tom nehovor... ludská psychika je nevyspytatelná... radsej mu najskôr daj pocítiť rovnaké pocity, nevravim, aby si sa vešala na jeho kamaratov, ale ked sa budete spolu rozprávať, spomen jeho najlepšieho kamarata, ako mu to velmi pristane, ze ma isto uspech u báb... :) sleduj ako sa zatvári..
v ziadnom prípade nerob sceny, v ziadnom prípade nebuť stíhačka! je len málo vecí, ktoré my chlapi viac neznášame ako byť obmedzovaní... si žena, použi svoje ženské zbrane :)

Katynka

Ale ak mu doverujes, tak by si sa nemala bat mu o tom povedat... Hystercit ozaj nemusis, ale on to isto pochopi a mozno mu to aj zalichoti, ze ziarlis. Ziarlivost je dokaz lasky:-)

Mimaaaaa

dakujem..no len popravde..nechce sa mi o tom vlemi s nim bavit..nechcem byt ako nejaka hysterka alebo ziarliva baba...tak ksusim najskor to rozdychanie asi

Katynka

A este nieco: hlavne sa o tom porozpravaj s NIM! Ak bude vediet, ze ti to tak vadi, logicky by sa jej mal vyhybat a nedavat podnety, aby sa mu mohla vtierat.

Katynka

Ja by som ti neradila, aby si sa s nou o tom zhovarala, lebo baby su take, ze potom to bude robit just napriek a este jej stupne slava do hlavy! Takze ti radim,aby si to nechala tak... Ak priatela poznas a veris mu, tak by to malo byt v poriadku, len sa nad to povznes a povedz si, ze ty si lepsia ako ona:-)

Inner

tak sa s nou porozpravaj a povedz jej, ze ti prekaza, ak sa vesia na tvojho priatela. Ak ma kusok inteligencie, tak presne pochopi ;-)