Nikdy ma nevolá k sebe domov

Príspevok v téme: Nikdy ma nevolá k sebe domov
simona12

Mám priateľa takmer rok a doteraz ma nikdy nezavolal k sebe. S jeho mamou som bola asi tak dve minuty a aj to sme sa len náhodne stretli v meste, len sme sa predstavili a bolo. Celé to fakt netrvalo viac ako dve minuty. Moj priatel už pozná našich, sestru,brata často chodíme k nám . No za tie mesiace mi ešte ani raz nepovedal, aby sme išli k nim ... Alebo ideme k nim ale on si len ačo zbehne zobrať do domu a ja ho čakám v aute. Mal predo mnou dva vzťahy, neviem aké to bolo vtedy. Cítim sa trocha hlúpo,akoby nechcená alebo čo ... Automaticky to berie tak ,že ideme k nám a hotovo. Nechcem sa mu vtierať ,už som mu to aj jemne no zaroven taktne naznačila a nič...Netuším,kde je problém. Nepotrebujem,aby sme u neho boli stále ale fakt by ma zaujímalo ako žije,lepšie spoznať jeho matku (žije iba s nou a sestrou ) No skúste poradiť...Vdaka.

veronika1211

A co je na tom? Asi s rodinou nema az take dobre vztahy aby ta tam zobral. Ja osobne by som tiez nezobrala nikoho len tak lahko domov. Aj teraz mam priatela a za rok sme boli u nich raz a tak skoro zase neplanujem. Ale zase nebyvam uz s nimi, takze to je mozno trocha ine. Ale ak by to bolo nieco proti tebe, urcite by ta nevodil ani po ulici a nepriznaval sa k tebe, takze bud v klude :)

xy:)

zavola ta az sam bude chciet, netreba sa vsade rypat, tak asi sa citi u vas lepsie, rok aj tak nie je nejaka extra dlha doba, aby si to pokladala za divne.