Vypadávanie vlasov, obnova hustoty vlasov

Príspevok v téme: Vypadávanie vlasov, obnova hustoty vlasov
weri15

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či by ste mi vedeli poradiť s mojím problémom. Padajú mi dosť vlasy a veľmi sa mi zriedili a ostali jemné. Niekedy som mávala neskutočne husté vlasy a teraz sa neviem akosi k nej dopracovať. Ja pravdou, že mám vlasy farbené asi 2krát(cca.posledný polrok)ale je to len šampón bez amoniaku. Bola som sa pýtať v lekárni a poradili mi Pantenol. Práve beriem druhú dávku. Ešte niečo extra na vyše by ste mi vedeli poradiť. Kúpila som si už aj šampón proti vypadávaniu vlasov a na obnovu ich hustoty, ale zatiaľ žiaden výsledok sa nedostavil. Za vaše rady vám veľmi pekne ďakujem.

Ludi

niekto si da do vlasov kilo laku, alebo tuzidla, na dotyk je to tvrde ale na pohlad to urobi aky taky objem, alebo skus instantne zahustovace

Rommy78

vlasy som pravidelne strihala aj sa o ne poriadne starám,ani nepouživam žehličku,akulmu či fén. a ked mi takéto veci nepomôžu skúsim obyčajné domáce recepty a uvidí sa. a musím na rast vlasov nieco existovat ked niekomu ako tu píšu z použivania šampónu na rast vlasov za mesiac narastú vlasy o 5 cm. a tie tužidlá na objemy a neviem čo,by už aké museli byť aby účes držali aj dva dni

User_37597

tak ti nic nepomoze.ked si ostrihas iba kusok s rozstiepenych a druhu cast polamanych nechas tak sa nediv.a neexistuje nic z coho ti zacnu rast rychlejsie vlasy a uz vobec nie zhustnu.na mastenie pouzivaj specialne sampony z lekarne a staraj sa o vlasy poriadne.

Rommy78

aký prípravok mám použivať na rýchlejší rast vlasov a na mastenie? lebo šampóny veľmi na objem mi nepomáhajú je potrebné aby sa mi to zvnútra vyliečilo,síce vlasy už mám dlhé do polovice chrbta,ale mám taký pocit,že čo mi narastie to sa mizdola odlomí, a veľmi šampóny používať nechcem ked tie mi veľmi nepomôžu,ale zasa na farbenné vlasy mi masky a balzamy pomôžu a farba mi dlho pekná žiarivá vydrží aj mesiac a pol,ale chcela by som aby mi vlasy rýchlejši rástli a tak veľmi sa nemastili. umývam si ich každý tretí alebo druhý deň a neviem čo s nimi a tak isto ich mám aj veľmi polámané. ostrihala som si ich minulý mesiac o 1 cm a stále ich mám roztiepené a strihať sa už nechcem. dakujem

User_37597

jaj a to som este zabudla dodat ze ked by tie produkty naozaj fungovali tak ako slubuju v reklamach tak to by ludia nemuseli davat miliony na nastrelovanie vlasov nie? :D

User_37597

vsak dobre zeny...kludne si myslite ze existuje nieco ako urychlovac rastu vlasov.mne to je jedno..ale myslim ze je dost logicke ze ked sa porusi miesok pre vlas alebo nebodaj z neho vypadne celi aj s cibulkou tak asi ze za dva dni tam nenarastie 5 vlasov a rovnako dlhych ako mas normalne nie...ale vsak vy to viete lepsie lebo ja som kadernicka ze :D

User_37597

da sa povedat ze tie vodicky a vseliake sera ti pomozu docasne ale pomozu..inak neni nic extra na hustotu vlasov.co priroda pokazila clovek nenapravy a aj ked napravy tak len docasne...nepomozu ti ziadne topshopove vyrobky na "rast vlasov"...nic take neexistuje..ak chces vlasy hustejsie treba si pockat kym tie co vypadli dorastu.ale potom su tu este vyrobky kt ti pomozu vyzorovo co su napr tuzidla...vlasy po nich vyzeraju hustejsie nadychanejsie...