Psychika?... už neverím

Príspevok v téme: Psychika?... už neverím
susan1108

som mladá 21 ročná baba... Od júna minulého roku trpím niečím, čo sa nedá popísať podľa lekárov ako normálne, a ja som im ako mladá skoro aj uverila... Takže vám napíšem ako a čo sa vlastne deje najlepšoe ako sa len dá. V máji minulého roku som pracovala ako čašníčka, ked som zrazu pocítila obrovský nával do hlavy akoby mi celý mozog zaliala krv... jasné, že prve co bolo tak som mnou leteli na pohotovost, kde mi pichli apaurin, ktorý fakt zabral... potom sa to o dva dni zopakovalo zase, a zase... Až po štvrtom apaurine naval presiel, ale zacalo mi mravciet celé telo... strašne som sa bála a plakala... všetky moje príznaky sa zacali zhorsovat a dnes už je to katastrofa... cítim sa akoby moje telo bolo celé zamorené, infekciou... alebo nejakým vírusom... O d tej doby som ppochodila všetkých možných lekárov... gynekologa, kde som mala opakovane mykozu a candidu, preliečená, inak už pol roka bez menstruacie a zahadne hormony ok, aj test na chlamýdiu... Potom endokrinologiu, trikrat vsetko ok... gastro, kde mi bol zistený HP, preliečený, od tej doby tiež zápaly močových ciest, dve cysty na vaječnikoch, a stitnej zlaze, ktore tiez zmizli, na neurologii emg, kde bola pozitvna Neurogenná tetania, ale krvný obraz celýýýý super... zahadne, ziadny deficit mineralov... MRI a CT hlavy ok, MRI krčnej chrbtice ok, VEP ok, EEG ok... tiež som mala zapal slepeho čreva od vtedy a chripku, anginu... co ma až tak netrápi...jasné, poslali ma k psychiatrovi, kde mi vymenili 6 druhov liekov a nastalo zhorsenie... mavam obrovske navaly tepla, absoltune netolerujem teplo, hrozné tlaky v hlave, dva týždne som mala také tlaky že som nemohla hlavu nijako položiť, trpnutie nohy lavej, ktoré sa zmenilo na vnútrny tras, brnenie a mravcenie v pokoji,,., aj v ruke na hrudníku a v hlave, vsetko mi brní, nie v zachvatoch, každý den... no lekári nic nenasli, býva mi hrozne na odpadnutie, klesol mi krvný tlak... a ja som sa stále poctivo napchvala liekmi, na kardio mi nic nezistili, len tachukardiu mavam pulz najmenej 85 v pokoji.... dnes som absolvovala infekcne vysetrenie... protilatky na chlamýdie boli negatívne... citim sa stale jak pred mrtvicou alebo infarktom, buší mi v krku na ľavej strane a mam obrovske palenie a tlaky na temene, tu kožu mi až napína...prosím o radu a pomoc, jedine co som si nedala spraviť bola lumbálna punkcia... aj test na boreliozu som mala negatívny, teda test z krvi... schudla som 10 kíl... prosím som mlada, bojujem ako sa dá, ale stale sa citim jak pred smrtou, lieky od psychiatra som vysadila, naraz pred 5 dnami, navyse ostala som zavisla na benzakoch, lekari si ma prehadzuju a nic, proste vsetci vravia psychika, ale psychika nervá 24 hodín, dakujem....

matus222

Mam 21 rokov a mam take problemy že tažko sa mi dycha ako keby som sa nemohol nadychnut poriadne az ma dusi a neskutocne bolesti hlavy pri nadychu . Minule to bolo take silne ze ma až sanitka zobrala. Absolvoval som všetky možne vystrenia ako je rtg pluc 3 krat všetko dobre. Spirometria hodnoty nad 100 percent. EEG hlavy dobre, EMG na tetaniu negativne. MRI mozgu poriadku. RTG chrbite poriadku. u karidiologa všetko v poriadku.Absolvoval som aj rehabilitaciu ktora mi vobec nepomohla. Doktori hovoria že to je len psychika. Nevite mi niekto niečo poradit lebo takto sa žiť neda. Dakujem

LMarika

Strasne veci... z psychiky nemoze byt vobec, ale absolutne nic. Neexistuje taka unava, take tocenie hlavy, taky nizky tlak, taka hnacka, take vracanie, take cokolvek..., co by malo povod v psychike. Existuje iba problem telesneho charakteru, ktoreho pricinu lekari v sucasnej dobe este nedokazu odhalit. Aj o mne sa povedalo, ze by moje grcacky a sracky mohli byt psychickeho povodu, nakoniec som vysolila 400 € za test na potravinove intolerancie, intolerancie sa odhalili, potravinove alergeny (psenicu, mlieko, ovocie, gluten...) som zo stravy vylucila a zrazu po grcackach a srackach ani stopy... Chvalabohu, ze som neuverila tym "mudrym" reciam o psychickom povode, inac by som uz bola aj ja zavisla na cvokarskych liekoch... Existuju iba problemy, ktore su zapricinene branim psychiatrickych liekov. Napriklad priberanie, trasenie ruk, strata pamati, strata logickeho myslenia, totalne vygumovany, akoby mrtvy mozog, ktory nepracuje, nechut do zivota, neschopnost vstat rano z postele, zavraty a unava, intoxikacia, smrt... priciny brania cvokarskych liekov. Tie lieky zabijaju mozgove bunky. Ty si mlada, mas zivot pred sebou, mozno si chcela studovat, mozno naucit sa jazyk a zmiznut do zahranicia a oni ta takto oklamali, obalamutili a liekmi napchali, mlady mozog ti nicia? FUJ, HANBA IM!!! Urobili ti vobec CT mozgu, hlavy, aba sa presvedcili, ci tam nemas parazity? Mas vobec este cuch? Ak su parazity premnozene, mozu sa dostat do nosa a odtial uz je lahka cesta do mozgu a tam robit sarapatu. Nesvrbi ta konecnik najma vecer pred zaspavanim? Netrpis pazravostou a prehnanou chutou na sladke? Hlisty si zvyknu "pytat" glukozu. Potravinove intolerancie nemas? Nemas tazkosti s dychanim? Nevykasliavas hlieny? Tie pocity na odpadnutie mozu naznacovat nedostatocne prekrveny mozog, mozno pluca dobre nepracuju (...alergia na spory plesni), mozno sa u teba zacina fibroza, len o tom nevies. Moze to byt azbestoza z fajciarskeho dymu, ak pracujes medzi fajciarmi vo fajciarskej restike. Nemas alergiu na aspergillus (plesen, ktora sposobuje aspergilozu - tazku plucnu chorobu)? Co by som ti poradila? V sukromnom zdravotnickom centre PRO CARE v Bratislave si mozes dat za 350 € urobit poriadnu preventivnu prehliadku a dozvies sa o sebe viac. V sukromnej nemocnici Medissimo presne taku istu prehliadku za 350 €, ale pre starsich ludi je tam k dispozicii aj prehliadka velikanska za 600 €, tam uz ale budes mat aj osteodenzitometriu, neurologicke vysetrenie a kto vie, co este, co asi byva odporucane iba starym babkam, ale ved ako chces... No aj ta mensia prehliadka za 350, nech uz sa rozhodnes pre akekolvek sukromne zdravotnicke centrum, by mala stacit. Pozri si ich stranky, tam maju podorbne popisane, co ku ktorej prehliadke patri. Nezabudni si pytat CT pluc (odhali fibrozu, aspergilozu, parazity v plucach...), CT hlavy, popros ich o parazitologicke vysetrenie, ktore sice nie je sucastou prehliadky, ale mozu ta nan poslat... Stalo by zato dat sa vysetrit na sklerozu multiplex... Ja som sa uz davno presvedcila, ze zdravie si treba kupit. A nielen so zubarmi je to tak, ale aj s lekarmi. Pojdes k lacnemu, posikuje ta k cvokarovi. Pojdes k drahemu a sukromnemu a ten ta posikuje ku vsetkym odbornym, len ukaz, ze mas prachy a vzkriesia ta, aj ked budes ako mrtvola v rakve lezat, obrazne povedane. V sukromnom zdravotnickom centre budes totiz raz a navzdy len a len VELAVAZENY PACIENT - ALADIN a tvoj lekar bude Dzin - sluha. Co rozkazes, to vykona, len si musis zaplatit. Ver mi, ze to zdravie zato stoji.

Janko Kráľ

Nižšie je kontakt na Stanku Vitkovicovu, ta to mala tiez, mozno ma aj kontakt na zakladatelku temy, ktora to tu uz pravdepodobne nesleduje.

no2

Tiež si myslím, že môže ísť o urieknutie. Choď k nejakej babke na dedinu a tá ti to spraví. Čím skôr, tým lepšie.

CcccMmmm

Podobné ale miernejšie príznaky bývajú aj pri urieknutí, alebo tzv. \\\"zočí\\\". Keď si lekári nevedia pomôcť, môže sa jednať aj o urieknutie. Skús si zohnať bylinku Čistec. Variť asi 10 min. na miernom ohni a poriadne sa potom poumývať. Keď sa sadne normálne na dne budú usadeniny ako chumáče, tak si bola urieknutá. Čistec by mal zabrať, skús sa aj napiť z neho, vyčistí telo aj zvnútra...

Barbora03

Podľa mňa to na 90% bude panický strach. Ja ho mám tiež...je to celé zapríčinené psychikou. Ani sa nemusím práve na niečom nervačiť, len je to jednoducho niekde v tebe skryté a hoci kedy sa to prejaví. Ja som to mávala tiež denno denne...bála som sa že dostanem infarkt alebo niečo podobné. Potom som chodila k psychológovi ten mi samozrejme chcel dať silné tabletky ale ja som bola proti! Na jediné čo som pristúpila boli injekcie magnézia + ich beriem doteraz ako tabletky. Celé to treba inak usporiadať v hlave...Mne to trvalo asi tak 2 roky kým mi to ako tak prešlo. Teraz je to už oveľa ľahšie.
Som tiež 20 ročná mladá baba a problémy mi začali kvôli tomu pretože sa jednoducho na všetkom znervózňujem, aj keď som si to veľmi ani neuvedomovala. Sú ľudia čo jednoducho stres nevedia spracovať a po čase sa to prejavuje takto. Náša myseľ je jedna veľká sviňa :/ :)

stnklaaa

Ahojte aj ja mam taketo priznaky ak by mi vedel niekto pomoct piste na mail vitkovicova.s@centtrum.sk
Opisem aspon par priznakov : napr.vcera som citila take ako keby sa mi v hlave krv vyliala a hned po tom pocit ako keby som mrtvicu dostala predychala som to a preslo to potom nastali mierne bolesti hlavy .Musim poznamenat este ze asi pred 6 mesiacmi mi zacali migreny s aurou bez bolesti hlavy a zmena spravania co som si po case uvedomila.Neviem co sa to deje ale uz som zufala a cakam kedy raz odpadnem a uz sa nezobudim.