modelacia prs bez plastiky

elllas

Ahoj ta kura ju stala tu u nas v Ziline ze cca 580 e ale ona chodila na 90 minut inak sa chodi tak na 30 minut potom je to lacnejsie zatial pa pa

žažiká

tak ked su raz cicaky uz natiahnute po zem urcite vam ine ako plastika nepomoze koza je natiahnuta, popraskana podla mna je to blud...prsia sa vam zazrakom nezdvihnu ved je tam nadbytok koze...

katkag

no asi to nefunguje to by asi potom nebola plastika nie radsej by kazdy zasiel do salonu ale ak ano dajte vediet potom to skusim aj ja

verca 5

evicka a ked to absolvujes poslem mi prosim ta fotky ake si ich mala pred a ake ich budes mat po budem ti vdacna ak ti to pomoze tak pojdem aj ja a mozme zalozit stranku kde budeme posielat fotky

evicka j

Ahojte baby ja som sa tiez rozhodla vyskusat tuto metodu a mam za sebou uz 5 kuru a mozem podotknut ze zatial vysledok je taky ze prsia mam ako keby hladsie proste ta pokozka je taka pevnejsia a aj dekolt je taky vypnutejsi tak uvidim ci sa mi aj prsia zdvihnu.A samozrejme ze to je aj na vacsie prsia maju tam k dispozicii aplikatory vo velkostiach S M L XL zatial chodim len na 30 minut 3x do tyzdna

klm

no to mas asitak ved kto by propagoval velke ovisnute prsia nie ked kazda modelka ma pekne silikony co by som dala aj ja za to keby ze mam radsej Oky a ked by som chcea vacsie tak by som si tam dala silikon aka nadhera ale naozaj co mi nam nevie nikto poradit ked si citam aj clanky ze na spevnenie prs tak tiez sa tam hasteria ci cvicenie zabera alebo nezabera niekto tvrdi ze ano treby cvicit a prsia budu pevne a niekto zase ze cvicenie ti nepomoze tak co si vybrat?

kijla

ved to je to ze ak zbytocne vyhodim vela penazi pre nic zanic to uz mozem ist radsej na tu plastiku nie?Jaj preco radsej nemam male prsia radsej by som si tam dala silikon a bola by som kocka vsade veda mysli len na tie s malymi aj tam vobec tu jazvu nieje vidno a my co chceme si ich dat zmensit alebo vymodelovat tak mame prsia dorezane vsade.Je to metoda fajn ja sa nehadam ale ci aj tak funguje naozaj ako je opisana alebo mozno zase len zabera na male ovisnutejsie prsia a na velke ovisnute prsia asi zase nic.

verca5

A videl niekto fotky pred a po lebo ked idete na plastiku tak tam vam aspon foto ukazu a tu keby to fungovalo tak by asi aj tie salony dali niaku reklamu ze takto mala ovisnute pred tym a teraz ich ma taketo pevne ci nie ja si to asi myslim

kijla

stoji to tu v BA okolo 540e.Aj ja som na to chcela ist ale je to dost vela penazi tak neviem a nemam ziadne info od nikoho komu to pomohlo.Lebo ak znovu mam vyhodit tolko penazi a nebude to na nic platne to radsej pojdem na tu platiku a vysledok bude zaruceny aj ked tam budu tie jazvy.Pravda ze by som radsej isla vyskusat tuto metodu ale ...Nemam az tak vela penazi na minanie.Tak ak niekto ma skusenosti ci je to dobre prosim radte nam