Mam milenca a...

Príspevok v téme: Mam milenca a...
milenka_2

pracujeme spolu. Je to jasna dohoda - nik sa nesmie nic dozvediet. Ako sa mam prinutit, aby som v praci riesila iba pracovne veci, aby som nemala potrebu usmiat sa na neho, ked padne nejaka dvojzmyselna otazka? Som stastna, ze ho mam, nechcem ho v ziadnom pripade stratit a zburat vsetky vztahy, ktore mame (manzelstva). Ten adrenalin ma vsak velmi vzrusuje a bojim sa, ze sa prezradim. Poradi niekto nieco?

to kde sme

excell, ale ja to nepisem tebe, ale zakladatelke tejto temy, ze nema svedomie, a podvadza manzela, to co robís ty, ja neviem, tvoje prispevky som necitala..mm no vidis, som zviknuta v nicom priatelovi neklamat, preto ma toto trapilo..

Excell

Nie, neštve ma to a prečo by aj malo? Si normálna? Stretneš sa s bývalým a máš z toho výčitky? Ty si asi naozaj strelená. Ja som s bývalou kamarát a občas k nej zájdem na kávu. Ale to ty najskôr nemôžeš pochopiť.

to kde sme

to už kde toto speje, nechapem, slovo charakter alebo svedomie asi nemáš ze? a ja som taka blba ze sa trapim len koli tomu ze som sa stretla z byvalim a kecala sním a moj priatel to nevie...aj to bolo raz v zivote a uz davno a nezabudla som nato, a ty robís toto a vobec ta to neštve...

sweater

16 rokov je uctihodna doba, ale myslim ze moja otazka nieje divna a argument ze kazde druhe manzelstvo sa rozpada tiez nieje argument. narazal som nato, ze bola snad taka nazvem to frigidna uz od zaciatku vasho vztahu nie? vtedy ti to neprekazalo?

Excell

Sweater, dal si mi divnú otázku že prečo som si ju bral. To by si sa musel pýtať každého druhého to isté pretože každé druhé manželstvo sa časom rozpadne. Mne vydržalo šestnásť rokov.

mama?

milenka,potrebujem vediet viac.to znamena,ako dlho ste v manzelstve a kolko mate rokov a preco si vravis milenka.neviem ci s nim aj spavas,alebo len flirtujes.takze mi viac o tom povedz,taketo haluze som mala aj ja,tak sa mozem s tebou o to podelit.pa

sweater

excell a naco si si ju bral? ved si musel vediet ze je taka uz davno pred svadbou, ci ste mali prvy sex az cez svadobnu noc? alebo ako to bolo?

Excell

Praguan, mám deti z prvého manželstva, rozviedol som sa preto lebo manželka bola strašne konzervatívna čo sa týka sexu a pravdupovediac ani jej ktovieako nechýbal. Tu už nič nenarobíš rozhovorom. Taký vzťah je iba trápenie. Ja som to riešil neverou na ktorú mi prišla, tak sme sa rozviedli. Som preto sebec, egoista a čo ja viem čo ešte? Ja si to nemyslím.

miake

...hlúpe výhovorky, že to robia všetci.. samozrejme, že len tí sprostí, sebeckí EGOISTI, bez morálky a často aj bez názoru, lebo podliehajú tlaku médií, kde sa z každej strany valia príklady nevery... ubližuje svojmu manželovi, ktorému niečo pri svadbe sľúbila, je sprostá voči svojim deťom, ktoré pre jej potešenie budú trpieť a budú mať z toho komplexy a možno aj iné psychické problémy, okrem toho to raní rodičv a iných príbuzných, ktorých sa to veľmi dotke, lebo sa o tom raz určite dozvedia .. ak má problémy v manželstve, má ich riešiť, ale nič také nenaznačuje, skôr rieši len samú seba... v mojich očiach sú milenky obyčajné šlapky, ktoré si nezaslúžia mať deti, manžela, rodinu, strechu nad hlavou... veď tým všetkým svojim správaním pohŕdajú, nevážia si to, Giovannix, AJA02, Leticia a pod. majú pravdu,hovoria to isté, len to každý povedal inými slovami, tak nie je dôvod urážať, urážaš a ponižuješ Ty a veľmi... skús vyhrabať z hĺbke svojho ja aspoň trochu súcitu, empatie,morálky, veď si žena (matka) !? alebo len k.r.a !?