uz ma nepritahuje..prosiim poradte mi

Príspevok v téme: uz ma nepritahuje..prosiim poradte mi
jahodka8

ahojte mam taky problem uz 3 aj pol roka som s priatelom (od mojich 15 rokov) a v poslednom case ma uz nepritahuje.Ked s nim niesom mam velku chut na sex a ked som s nim tak ma to uplne prejde.Ked spolu spime tak mi to pride jak nasilu (z mojej strany).Pripadam si ako keby som spala s kamaratom.Uz mi aj bozkavanie s nim prekaza.Myslim,ze je to aj tym ze sme spolu dlho a som este mlada.Dost ma to mrzi ze je to takto ze uz necitim to vzrusenie ako kedysi.Chcela by som to nejako napravit aspon sa o to pokusit ak mate nejake skusenosti alebo dobre rady prosim poradte co by mohlo pomoct.Take rady ze najdi si ineho to nemusite ani pisat mam ho az moc rada nato aby som ho nechala...dakujem za kazdu radu

alzbeta503

a genesis

v podstate mas pravdu, manzelia su uz v podstate po rokochhlavne dobri priatelia..preto si treba s tym clovekom hlavne rozumiet..ale co ak si s nim neksutocne dobre rozumies ale to fyzicke je poslabsie, je v takom pripade dobre s nim zostavat? lebo tam mozu prost otazky ze co ak najdes niekoho kto ta neskutocne pritahuje, ale nerozumies si s nim tak ako s tym predolym, ze sa neviete dohodnut, respektovat iste veci a podpbne????

alzbeta503

ja12345
nechapem ako si to dokazala, ja by som to asi nikdy nedokazala, bola si silna..nemala si vycitky ze co ked opustas niekoho kto ti je sudeny, alebo ze uz takeho nikdy nenajdes?? vzdy by som mala asi tieto otazky v hlave..boze tie vztahy su zlozite :( uz som z toho niekedy popletena ako sveter...ja by som mala pocit ze uz po takom vztahu akoby patrim tomu cloveku a ze uz sa tak pozname ze je nemyslitelne sa rozist,...ale, tebe da to zjavne oplatilo...pekne :)

j.a

jahodka8
rozid sa s nim.Nie je tam laska,beries ho len ako super kamarata.Zazila som to iste,mala som 3rocny vztah,no posledny polrok som sa s nim nechcela ani bozkavat,ani milovat,trapila som sa velmi koli tomu,lebo bol pre mna ideal a s odstupom casu musim priznat,ze este stale je,no nelutujem,ze som sa s nim rozisla,je to tak lepsie,i ked po rozchode som si pripadala,akoby sa mi zrutil cely svet.Verim ale,ze ten pravy na mna kdesi caka,len sa stale kdesi skryva,nechce sa ukazat:( :D

Genesis

Keď ale môžem poradiť tak ak chce už niekto niekomu dať kopačky z tohto dôvodu tak treba to urobiť s citom a rozísť sa s ním ako s človekom ... bohužiaľ veľa ľudí v tomto bode zlyhá a partnerovi to nevysvetlí správne prípadne sa zachová veľmi nepekne a bezcitne a tak to bolí ešte viac.

Genesis

odpoveď alzbeta503:

Ano každý vzťah čaká takýto scenár ... nič netrvá večne a z genetického hľadiska nie je možné aby sa dvaja priťahovali večne .. preto časom zaľúbenie a sexuálna príťažlivosť pominie ... jediné čo potom môže vzťah zachrániť je že partneri ostan so sebou ako kamaráti ... vždy má ale výhodu ten koho to prejde prvého pretože dávať kopačky je ďaleko ľahšie ako ich dostávať

ta3

Jahodka, ked uz mne starej rafike :-)) neveris, zober si priklad z Ja123456, v jej zivotnom pribehu je kusisko pravdy a Tvoja situacia, je presne to, cim presla aj ona, tak sa z jej pribehu pouc, Ja123456, blahozelam Ti

ja123456

ja som mala presne tento isty problem... ja som s nim bola od mojich 16tich...a vydrzalo nam to 7 rokov...nechut som pocitovala ovela skor, aj po roku a pol, ale mala som ho strasne rada a zvysok krasnych mladych rokov som prezila bez vasne..i ked sa snazil, nic nepomohlo..nakoniec som to ukoncila a spadol mi z duse neskutocny kamen..zo zaciatku bol rozchod tazky, ale ta ulava potom... stoji to za to....teraz mam noveho, ktory ma neskutocne pritahuje, som zrelsia a mam zivot pred sebou aj tak..len lutujem, ze som sa nerozisla skor, tie premarnene krasne roky (co sa tyka sexu)..inak mi s nim bolo uzasne, sme skveli kamarati a mame pekne zazitky, ktore mi nik nezoberie..tak tot moja skusenost... urob podla seba..a moze byt ze si k nemu priputana, ako som bola ja..lebo bol prvy so vsetkym, co k tomu patrilo..

alzbeta503

genesis ty si fakt myslis ze v kazdom vztahu nastane po urcitom cas takarto situaciA??

A ESTE K TVOJMU PROBLEMU..jahodka...vies cim to podla mna bude?? ako tu uz niekto napisal...zacali ste skoro, a tym ze to bol tvoj prvy chalan v intimnej oblasti, si nanho akymsi sposobom priputana, lebo to na dievcati zanecha vela, proste rozchod v takomto pripade je ovela tazsi..cize uz aj ked ta nepritahuje, akoby si si navravala ze by si s nim mala zostat, to je asi v tvojom podvedomi..ja tiez nas tym premyslam..myslite ze je to zle zostat s clovekom s ktorym si rozumiete, ale fyzicky to nehraje???hmmm..ktovie...:(

Feliss

ahoj jahodka, ja som mala presne toto pred rokom...moj chlapec ma prestal pritahovat, liezol mi na nervy, ani bozkavat sa mi snim nechcelo, proste ako kamarat, mala som ho straasne rada, ale laska a iskra sa vytratila (alebo ani nikdy nebola, len ja som si to nahovarala?) .. Jedine riesenie je rozchod, teda aspon u mna, ked jednoduchó nieje laska a iskra, nema to pre mna vyznam..a nicim sa neprinutis...keby slo len o sex tak ti poradim sexualne pomocky, ine prektiky, trojku atd. ale nejde len o sex podla toho co pises..drzim palce :) nech si hlavne ty spokojna..