Vaši priatelia

Príspevok v téme: Vaši priatelia
OlinkaM

vždy som chcela mať kamarátov tzv. na zivot a na smrť. Nie len kavickovanie, rozoberanie problemov, pomahanie a pod. to su iba znami. ale proste taka partia, 2 ci 3, co spolu vela preziju (prosim vas nie dovolenky a pod.) co si uziju blaznivy zivot. chcela som rozbijat okna, kradnut, bit sa. chcela som sa vzdy postavit za kamarata. keby ho niekto napadne, tak sa pobijeme vsetci.presne jak to byva vo filmoch heh:) co vezmu batoh a na blink vypadnu prec, ked jeden da ruku do ohna za druheho.
pricin, preco to nebolo bolo viac. v prvom rade som holka, takze k chalanom bol tazsi pristup (baby take nepoznam) a nemala som ani stastie na takych ludi.
jak ste na tom vy? akých mate priatelov?

smajliQa

rofl.. ano.. mam velke ocakavania.. preto su to kamarati na zivot a na smrt ako sa hovori.. tak isto mozu oni ocakavat ze ja im to vsetko rada vratim..

ale bohuzial takych ludi neviem nasjt.. a vidno ze si to nemyslim sama..

jajka001_

hej podas prst utrhnu ti ruku. najst skutocneho priatela je velka vzacnost. a to sa nemusis ani biť. staci ze mas mensi problem a hned zistis ze vsetci ti akoze super kamosi ci su naozaj kamosi.

Barborka1558

Ja som mala dve kamosky boli sme jak muskatieri.stale spolu ,raz namna vyletela na diskoteke holka skoro ma udrela.ked som sa chcela branit stal tam vyhadzovac a branil mi v ceste.ta cajka dosla ku kamoske a kopla ju do brucha len tak necakane.tu tretiu uz nik nezadrzal.taku bitku jej dala jak chlapovi.esteze sme boli 3...krasn puberta :D
polozila by som ruku do ohna za obe, posledne prachy som im dala ked bolo zle,bola som po ruke vzdy ked bolo treba aj o polnoci.az casom som pochopila ze takto to nefunguje.ak niekomu podas ruku utrhne ti ju v rameni a da ti s nou este napicu.dnes je fakt taka doba never nikomu

sweater

dat za nich ruku do ohna? citit z toho ze si este mladatko.. zivot ta neuci ze niekedy nemozes verit ani sama sebe..

soffa

mam 3 take naj kamosky ktore mozem zobudit aj o 3 nadranom ak mam problem.ibaze 2 z toho nie su na Slovensku co by bolo asi tahsie:DDDDD.mozno preto su my blizsie,kedze sme spolu tak max 3 krat do roka.Inak kazda je ina,jedna je blazniva,s ktorou mozeme ist niekdy flamovat.druha je taky expert vo vsetkom,taky dobrodruh s ktorym som precestovala dost po svete.a ta co zostala na Slovensku tak ta je taky dobracisko ze mi pripada jak z ineho sveta,vela mi pomoze,vypocuje,pouci,sme spolu od zaklady,pochodili sme roboty,rozumieme si aj bez slov.Ja som mala stastie na kamosky ,a som rada ze ich mam.ale ako som tu raz pisala narodila som sa v inaksej dobe ,kde neboli pocitate,mali sme len klucik na krku od bytu a vela priatelov na sidlisku.ziadne drogy,silne auta...ja by som nemenila v dnesnej dobe...kde prevlada falos,zavist,frajerina.no dnesne deti to nemaju lahke.a nie som az taka stara...boli to pekne 90 roky(mam 30)