Moja noc

Príspevok v téme: Moja noc
gordura

Ahojte dievcata, rozhodla som sa vam sem po dlhom case napisat po vcerajsej noci. Vcera mi zavolal kamarat ci s nim nepojdem do roboty dnes rano o 5:00,lebo potreboval pomoct- potrebovali este jednu SBS. Boli sme spolu vonku az do 4 rana a ze rovno odtial pojdeme k nemu do roboty. Robi v pinelovej nemocnici SBS-kara. Prisli sme teda tam a ja som mala taky strasne zvlastny pocit,ze sa to neda ani opisat. Ked sme tam prisli,isli sme si zapalit a zacali sme sa rozpravat o tych ludoch tam a samozrejme,ze som sa spytala aj na nas problem-PPP...tak mi porozpraval.. o 8 rano som mala ist prezriet nejake chodby kvoli niecomu,lebo v noci sa pokusil jeden psychopat utiect,ale chytili ho...A dostala som sa na ,,nase´´ oddelenie. Mala som tak strasny pocit,ze este vcera som doma zvracala a skoro mi praskol zaludok a teraz stojim tu ako ,,pracovnik pinelky´´ miesto toho,co som tu uz davno mala byt zavreta... taky divny pocit som nemala snad este nikdy... tak sa hanbim,stale zvraciam.aj teraz idem.... len som sa chcela s vami podelit so svojimi pocitmi...

Simonella

no vidis tak aj mozno to ti pomoze :) len treba mat pevnu volu.. a keby to opat na teba prislo napis tej Ewce, myslim ze tiez niekoho potrebuje kto ma pod. problemy a s kym by si pokecala.. mozno by ste si navzajom vedeli dost pomoct :)

gordura

Ahojte dievcata moje,prave som sa vratila z Pinelky,bola som tam len pozriet toho kamarata co robi SBS.bola som tam 2h,sedeli sme von na futbalovom ihrisku,fajcil rozpravali sme sa a aj ked som nebola vnutri,to okolie mi pomaha... potom tam za nami prisli na vychadzku pacienti a bolo to cele zvlastne...zas som mala ten pocit,ze tam patrim,aj ked to boli ,,alkoholici a rozni ini'',ale dnes som vobec nezvracala,som zjedla iba celozrnny rozok so syrom na ranajky a na obed kuracie sote a ryzu. Mam strasnu chut sa prezrat a zvracat,ale neurobim to! stale myslim na dneskajok,ze ako mi to pomaha tam chodit a asi aj budem parkrat do tyzdna. mozno je to uplna blbost pre niektore,co sem pisem,ze tam len sedim a neliecim sa,ale citim sa tam fajn... verim si,ze to dokazem aj takto a ked nie,tak sa pojdem liecit!tak som si dnes povedala. pekny den dievcata moje:)

kajush

nechapem preco nemozes ist na liecenie, preco si myslis , ze tvoja rodina by to nezvladla.... su to len tvoje domienky