Nenavidim sa

Príspevok v téme: Nenavidim sa
akne princezna

mam doost velku depku z mojej otrasnej tvari....chapete....vyrazka sem,vyrazka tam,kazdy den nejaka nova. je mi z toho uplne nanic,naozaj a neviem co mam robit.uz som precitala asi 5 clankov a knih o akne,roumyslala som nad kazdym pismenkom co tam bolo napisane....postupovala som podla planu...chvilu to aj vyzeralo ze tie moje pupaky miznu ale zase hned ako som uz mala konecne usmev na tvari ze konecne ich budem mat prec zase mi naskocil neaky rovno v strede cela...ako naschval...lebo bozechran aby si to nikto nevsimol!
v nasej triede je nas dokopy 14 z toho 6 bab aj so mnou a ani jedna z nich nema take problemy ako ja.velmi im zavidim,priznavam sa!
ale najvacsi moj problem nieje ani to ze mam vyrazky ale to,ze hned ako sa nejaka objavi,zacnem si ju rypat.jednoducho sa mi tam natiahnu k tvari ruky a uvedomim si,ze som spravila debilinu az vtedy,ked vydim svoj flakato-cerveno-otrasny ksicht v zrkadle.je to ako zacarovany kruh ktory sa neda zastavita prerusit-vyrazky robia problemy a problemy robia vyrazky.chodim aj ku kozmeticke ktoru mi plati mamina ale povedala ze uz nebude lebo len vyhadzuje peniaze do vetra ked si to aj tak tlacim. ja uz nevladzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p.s. : mam 13 rokov
-----------------------
Telefonické linky pomoci - www.zdravie.sk

katarinkaslo

Nevahaj,chod ku koznej lekarke a urcite sa snaz do vyrazok nerypat, radsej si kup 20dkg suseneho ovocia, aby si mala stale zamestnane prsteky:-)