chodenie po schodoch

kikuskaaaa1111

janaaaaas
čiže by to vyzeralo tak normálne? lebo mne sa velmi nepáči ten sval čo vznikáva na lýtku..vieš čo myslím nie? nebude to niečo také?

janaaaaas

svaly istu z toho nenarastu, teoreticky sa moze spalit tuk a sval sa spevnit co by si si isto zelala, ale sval z toho do velkeho objemu nenarastie.to by si musela velmi posilovat

gejzikkk

kolko ludi tolko chuti.Kolko ludi ti odpovie tolko budes mat aj inych odpovedi ake zvlastne nie?jeden nazor vyvrati hnet ten druhy nazor v podstate ako vsade je najlepsie ze porad si sama behaj dalej a uvidis co to bude robit a budes mat najlepsiu odpoved

rofl

silne pochybujem o tom, ze by ti z chodenia po schodoch narastli velke svaly. mozno sa ti nohy trochu vytvaruju, ale na velke svaly treba aj makat a prisposobit tomu aj stravu.

jankaaaaaaaa

pri chudnuti je doletite cvicit aerobne cvicenia , kedy saspaluju tuky, pri anaerobnych cviceniah sa spaluje cukor a tvori sa kyselina mliecna a rastu svaly

kikuskaaaa1111

aaale ináč sa mi to velmi lúbi:) síce viem že týždeň je ništ ale predsa len cítim že sa mi do nich každých dňom lepšie ide:)) na kondičku je to výborné:)

kikuskaaaa1111

sweater:
najmä z nôh:) preto chcem niečo také, z čoho mi nenarastú svaly:) resp. nebudem mať veľké svaly:)

lost

ja som chodieval vsade s notebookom, tj. s cca 5kg ruksakom vsade :)
rychlym krokom..
cca 1 km na stanicu a 1km spat, potom este do skoly tak 1km tam a 1km spat, cize bezne 4-5km ...

sranda bola, ked ma to unidilo a ruksak som nechal doma, citil som sa tak o 10kg lahsi respektive ako keby som mal daleko mensi vzduchovy odpor :D

nieco ako ked clovek mava rukami pod vodou a potom na vzduchu, pohyb je daleko sviznejsi, lahsi, rychlejsi :D

ale to uz bolo daaavno, za mlaadi :)