chudosť

Príspevok v téme: chudosť
Sadra

ahojte.. mam taky problemik - nemozem pribrat.. mam nejakych 46 - 47 kg, 164cm a 17 rokov. mam dost chude nohy.. tam chcem pribrat.. ani boky nemam nejak :D..
vsetko co zjem, sa mi hned uklada do brucha..cize brucho mam :) ale ostatok som dost chuda..
je sice pravda, ze to mam aj geneticky, kedze mamka ma len nejakych 53 kg a otec je tiez chudy.. no ja by som chcela mat aspon 50kg! ved mam takmer 18 rokov..
chodim aj ku gastroenterologicke, kedze posledne mesiace mam problemy so zaludkom (nechce mi dobre travit.. je zapaleny! ) . predpisala mi nutridrinky na priberanie, no ja som z nich nic nepribrala..
neviem uz co robit.. BMI mam dost nizke.. neviem co uz robit.. po osmej hodine uz jest nesmiem, kvoli tym problemom so zaludkom.. hned by som to vyzvracala.. :/ dost ma to trapi ..
neviete co s tym.. ? ako dalej? alebo mam to nechat tak, ze je to genetika? inac chora nebyva vobec.. uz niekolko rokov som ziadne zdravot. problemy nemala.. az teraz to so zaludkom.. dakujem

Sadra

mataBB: a ten pangamin predpisuje obvodny alebo gastrO? alebo su volne dostupne ? alebo ako to je? nemam s tym zaidne skusenosti

mataBB

skus este pangamin...to su tabletky z pivnch kvasnic a obsahuje to strasne vela B vitaminov..a poznam ludi ktorym z toho naozaj zachuutilo jest a pribrali..ale je to individualne

Sadra

no tiez boli alternativou, hoc kamoska ich brala mesiac a povedala ze jej vobec nepomohli..
a injekcie nejak nemusim, vlastne je mi vzdy z nich na odpadnutie, ale musim nieco vymysliet este s doktorkou .. nejau inu alternativu.. alebo kaslat na to :/