učitelka šikanuje štvrtakov

Príspevok v téme: učitelka šikanuje štvrtakov
rena23

Ahojte, v triede, do ktorej chodi moja neter ucitelka sikanuje deti! Ked mi to svagrina povedala, strasne som sa zhrozila a rozculila - mam chut to nejako riesit, pretoze neterku mam velmi rada a svagrina je taky poddajny typ - netrufne si zakrocit. Pride mi to az neuveritelne- ucitelka deti ohovara a nabada k ohovaraniu tych, ktori v ten den nie su v skole, tych, ktori tam su zosmiesnuje a slovne ponizuje. Zaviedla sluzbu, ktora ma "bonzovat" deti, ktore urobia cez prestavku nieco nespravne, vysmieva sa z tych, ktori si nemozu dovolit skolu v prirode a naopak, niektore deti nekriticky vyzdvihuje (deti jej kamaratok). Ja by som to najradsej isla riesit do skoly, ale svagrina mi to nechce dovolit, aby to nebolo este horsie. Ako by ste reagovali vy?

modráčik

Dajte sa dokopy viac rodicov a rieste to cez riaditelku skoly.Ak je rozumna a dokaze taketo veci riesit,uvidite na detoch.Pokial to budete riesit cez ucitelku,mohla by byt k detom este horsia.Ak to nebude mat ucinok, potom cez Radu skoly,dalej priamo u zriadovatela,napriklad ak je to v obci, je nim starosta.

rena23

sytem, suhlasim, vcera som kontaktovala par rodicov a zistla som,ze viaceri sa uz problem s ucitelkou riesili a bolo to este horsie.Dohodli sme sa, stretneme a dohodneme, co dalej. uz sa mi dokonca podarilo "spracovat" aj svagrinu. ;-)

system

toto je sila, ucitelia ktori by mali ist detom prikladom toto robia ? to skor ta pani ucitelka by mala pisat do tejto temy a zdoverit sa nam s je psychickymi problemami. najskor by som to osobne povedal dotycnej ucitelke a to hlavne kludnym slovom s tym ze ak neter povie ze sa to na hodinach nezmenilo bude sa to riesit dalej riaditel resp vyssie organy. a mozno by bolo najlepsie zmenit skolu.

elsa5.5

ahoj,tiež poznám takú jednu učiteľku...,súkromný život má na hovno tak potrebuje buzerovať deti,,no jedine treba ísť a riaditeľke povedať že ju preložíte na inú školu oni sú totižto platené aj od počtu žiakov,ale ked švagriná nechce,,hovorím táto čo ju poznám ešte aj deti navádza ked uvidia vonku jej muža aby jej hlásili s kým bol občas ho volá do školy:D:D aby ho tie deti videli,všetci čo ju poznáme sme sa zhodli že je na tabletky...,,aj tých ostatných rodičov sa popýtať ako to oni vidia....,treba sa spojiť a potom sa ísť sťažovať nie že iní na to budú kašľať a sadne si na ňu,lebo tie učiteľky sú medzi sebou kamarátky...

lochness

ak pojdes len ty sama, zhorsi sa to mozno... skus si pozistovat co na to rodicia ostatnych deti, ci o tom vedia a ci im to je jedno alebo s tym chcu nieco spravit... dajte sa dokopy a zajdite za riaditelom/kou skoly osobne, alebo napiste hromadnu staznost (osobne by to ale asi malo vacsiu vahu)... to uz si netrufne krava nicit zivot detom dalej snad... nech ju vyhodia, ked je sprosta, na jej miesto caka plna prdel dalsich ucitelov, tak nech si nemysli ze je nenahraditelna a ze donekonecna si bude robit co chce... len jej to dajte pekne vyzrat...