Ako dlho a ako casto behat

Príspevok v téme: Ako dlho a ako casto behat
mixalka111

ahojte baby,

chudnem uz od janurara, zo 65 kg som to dala dole na 57 kg, upravila som jedalnicek a cvicila som zumbu. od zimy som sa tesila na jar, ze zacnem behat:)
teraz mii uz vaha asi 3 tyzdne stoji, neviete nahodou preco? moze to byt tym, ze telo si zvyka na novu vahu? jedalnicek mam ten isty, nejem sladkosti, ani nic mastne atd...
uz som bola asi 5x behat tento rok a chcela by som sa opytat ako dlho mam behat aby som schudla dalsich cca 5 kg? viem ze by to malo byt viac ako 30 min (pretoze az po 30min sa palia tuky)... ale zase nechcem hodinu behat a potom byt cely zvysok vecera ako vy.... rezanec :)
diky za vsetky vase rady! :)Miska (21r. 172 cm, 57kg)

mixalka111

Ja sa snazim aj dost chodit peso, dokop take 2 hodiny denne mozno (mozno aj viac, neviem) a po celom dni behaciek do skoly a na brigadu sa mi uz bars cvicit nechce. tak dufam, ze to nevadi, ked behat len 3x do tyzdna.... do leta by som chcela mat uz peknu stihlu postavu.
Zuzuzu, ty mas nejake skusenosti s chudnutim? :)

zuzuzuz

tak tie prve kila idu lahsie dolu... myslim ze chvilu je aj faza kedy sa ti vaha stabilizuje,,,no behat co najciastejsie,,,min.45 min az hodinu a staci pri tepe 130 -140... takze aj kebyze ides rychlu chodzu alebo pomalsie behas je to dobre,,,pri vysokom tepe palis cukry najprv,,takze staci pri pomalsom tempe behat.... vela stastia :)