Ako zistia lekári ked ste alergické na nejaký liek,z krvi?

Príspevok v téme: Ako zistia lekári ked ste alergické na nejaký liek,z krvi?
dita...

Mesiac u mna pretrváva problém.Najprv pálenie ,svrbenie na čele,potom prešlo to už na temen hlavy,vlastne už ma ani nesvrbí ale pichá všade,Počas dna aj po tele,na rukách na nohách...Ovodák mi dal Clarinase ale príznaky neustúpili.Na ORL mi to vymenili na Awamys spray do nosa a Zenaro tabletky.problémy pretrvávajú.Mesiac som brala hormóny.Najprv mi hovorili,niečo mi ostalo po nádche preto mi to čelo robí,lenže ja som ked aj bola prechladnutá moc nádchu nemala,skôr hrdlo a piedušky.Teraz sa vyhováraju na hormóny Activelle,lenže príznaky sa začali pred bratím hormonov.Gynekolog mi hovorila nech skusim vysadiť tie tabletky,no je mi to podozrivé že by to robili hormóny,možno zväčšili sa príznaky,ale ked som ešte nebrala vtedy sa začali.Obvodák milen toľko povedal,nech počkám chvílku po vysadení hor.Pbtom by som mohla na imunologiu/alergologiu.Je to už neznesiteľné.Pýtala som sa či by som nemala na krv či nemám nejaký zápal...asi nie.Či to nemôže robiť krčná chrbtica nejaký nerv tam zaseknutý/orotpéd alebo neurolog vyskúšať..nemyslí.No ale vlastne čo myslí?Dennodenne od rána do večera už ma to tak nebaví.