...nezodpovedni rodicia, nechapem...

Príspevok v téme: ...nezodpovedni rodicia, nechapem...
delta76

ked vidim v modrom z neba alebo v inej relacii ako rodicia /na otcovi vidno , ze ma rad dno poharika/ maju chatrc , ktoru tridast rokov nikto neopravil ,aj to zdedili po este svojich rodicoch maju 9 deti a chúďa jedno z tych deti im vysniva napr. plastove okna lebo ich uz plesen zoziera a v zime idu pomrznut , lebo nemaju cim kurit a vidite ako tie deti placu cele vysielanie ....no mne je z toho zle

kde je zodpovednost tych rodicov??? , ved mam deti kolko dokazem vyzivit a postarat sa o ne , mna to rozculuje , ked vidim ako tie deti potom cely zivot doplacaju na ich nezodpovednost a maju traumu na cely zivot

pritom jasne clovek vidi , ze sa nedostali do takej situacie zo dna na den ale priviedli do tej spiny a chudoby uz od zaciatku manzelstva 9 deti , rozum sa cloveku zastavuje ....
tych deti mi velmi luto

ine je, ked su zaplavy a rodina pride o majetok z hodiny na hodinu a neratali ako dopadnu ...

hviezda01

...ja som sa tak vytocila nedavno tiez pri volajakom vysielani,ked ukazali,ze maju 13 deti a byvaju v chatrci na spadnutie,hned som zacala nadavat,ze je to od ludi nezodpovedne,mat tolko deti,a nemaju na to...bohuzial,aj mat deti je teraz prepych.Urobia si kopu deti,a my ich mame lutovat??..Oni by mali lutovat svoje deti,ktore priviedli to takych podmienok,v akych ziju....ale to moze bohuzial asi len primitiv,a este sa na obrazovku tvaria ako bozie umucenie,!!..chudence dei..

lulu22

normálne mi je až zle od žalúdka, keď toto čítam a je to vlastne pravda. Nebudem tu vypisovať nič, lebo v podstate súhlasím so všetkým, čo tu už napísané bolo.. hanba tomuto štátu ako to tu vyzerá..

nazor

Presne tak my ked nezaplatime jednu splatku alebo nieco najom tak ta uz vyhodia na ulicu a oni vysia miliony nedoplatku za vodu ,najom,elektriku...a nic sa nedeje este sa aj boja im to povedat a radsej zdvihne mesto najom alebo cenu za vodu smeti atd..aby ludia kt.platia este uhradili dlh za neplaticov

zuzkas

nazor
súhlasím s tvojim názorom:-)inak tiež ma strašne vytáča ako tej našej menšine dávajú všetko na tácke a ešte aj motivačné,aby deti chodili do školy,bytovky,obedy za 0,03eura na deň ,dotácie na školské pomôcky 33eur,niektorých chodia do osád očkovať...mne tiež nikto nič nedá a štát nezaujíma,či budú moje deti chodiť holé,alebo hladné,lebo sú biele!tiež máme hypotéku,snažíme sa ako môžme.máme 2 deti a v dnešnej dobe je už to dosť,teda pokial ich otec nieje boris kolár:-)...a áno je to smutné,že aj niektorí bieli ľudia si narobia kopec detí a vlastne tí rodičia akoby žili na úkor tých detí.ja viem,že niesú vysoké rodinné prídavky,ani socialne dávky,ale oni sa sami dostali do tej situácie a vyhovuje im,len by chceli dostávať od štátu ešte viac,ale čo oni urobili pre štát,okrem toho že zvýšili pôrodnosť???

delta76

mas pravdu , jedno dieta ti staci , ked si inteligentna a zodpovedna a vies , ze viacej neuzivis ...dnes ma vela ludi len jedno dieta , pokladam to za zodpovedne ...

nazor

A este dodam ja mam jedno dietatko a uver na krku a tiez by sme aj maly druhe ale ako si to mozme dovolit co im nedam jest alebo co radsej budem mat jedno a snazit sa mu dat vsetko ako 10 a budu trpiet nie?a to este dodam ze po Roku som uz musela ist pracovat aby sme mohli dalej vyzit a nie ze z materskej do materskej a potom plakat.Aj ked chapem ze vsade nieje tolko moznosti na pracu ako vo vacsich miestach ale ani deti potom netreba robit tolko

nazor

mas pravdu deti to robit ano ale postarat sa o ne to nie.Aj ma vie najviac rozculit aj ty chudaci ako si vravela co prisli o strechy po povodniach tak im nas uzasny stat postavil kontajneri na poli a este aj chudaci im prisiel nedoplatok za elektriku cez 1000e.A vcera v spravach chcu peniaze na nieky trapnu stavbu starozitnu ze aby ju zrekonstruavali lebo ma uz x... rokov a je to pamiatka sa mozem vysrat na pamiatku na co nam to je a ty co nemaju strechu co o nu prisli radsej im nak postavia nie ved ty ludia este ziju paneboze to je doba.A aj ta nasa mensina viete co asi myslim tym vzdy postavia nove nie a potom sa este budu stazovat ze su utlacany normalne nervy a nam kto da ked nezarobim tak nemam

xy:)

tiez si myslim, ze clovek si ma urobit tolko deti, o kolko je schopny sa postarat, kebyze mam ja zit v takej biede (a to nehovorim, ze zijem v luxuxe), tak sa asi zavesim na najblizsiu slivku