otazka na zeny

daria

ja som brala na plet najprv diane-35,a uzasne sa mi zlepsila,vobec som nepribrala a dokonca sa mi trocha zvacsili prsia:)brala som ju asi dva roky a potom mi lekar navrhol hak chloe,o ktorej mi povedal ze ma prakticky rovnake zlozenie ako diane,len to vyraba ina farmaceuticka firma.takze teraz beriem chloe uz vyse roka,a nemam ziaden problem,plet mam stale bez jedinej vyrazky.navyse aj cena je v pohode-okolo 600 korun.

deedee

No mne na pleť antikoncecpia pôsobí veľmi priaznivo. Njapvr som mala novynette, len z neho som velmi pribrala a teraz mam yasminelle. tiež su super a nezadržiavaju vodu. len to je indivitualne, každá sme ina. Nič sa nedoplaca,lebo poisťovňa ti na HAK nehradí ani korunu. Celu sumu si platíš sama.

sara22

ktorá antikoncepcia je voľne predajná spoľahlivá a za dobrú cenu do tých 500 Sk,a aby som veľmi nepribrala dik

3martina3

Yadine stoji 1245 na 3 mesiace, neviem posudit kvalitu na plet, kedze nikdy som s nou problemy nemala, ale mne osobne vobec tato HAK nesadla, som sa citila ako odsudena na trest smrti, brrr...