bikiny - zarastene chlpky!

Príspevok v téme: bikiny - zarastene chlpky!
andrea9

Ahojte, mam strasne tmave a huste chlpky bohuzial no oblast bikiny okolo nohaviciek si vytrham strojcekom a zarastaju mi, vyzera to strasne ide leto a ja uz chytam paniku mozem si ten chlpok vytlacit no ostava to opuchnute a potom akoby jazvicka, vobec aj tu pokozku mam skaredu. Co s tym mam robit? Poradte? Ak by som sa vratila k holeniu vyzeralo by to ako muzske strnisko na tvari a musela by som to holit denne :(

anastaziaferulli

Teraz je veľa prípravkov. Napríklad ten najjednoduchší a to Depilačné pásiky na oblasť bikín s výťažkom harmančeka.

majkamala

Ja používam špeciálne depilační pásky na telo so slimačím extraktom.
Sú tam aj dva vankúšiky na ukľudnenie podráždenej pokožky. Je to určené práve na citlivú pokožku. Nič iné som nevyskúšala, mám z toho vždy paniku, už aj tak to bolí.

cherryR

chlpky treba holiť/vytrhávať vždy v smere ich rastu (platí to ako pri obočí tak aj pri chlpkoch všade na tele) potom nebudú zarastať..

dodorka

chlpky sa daju odstranit aj laserom, je to bezbolestne, len je nutnych par sedeni za sebou tusim 3, je to trochu nakladne ale vysledok je trvaly :) skuste pohladat na nete, uz je to bezna vec, robi sa to aj pod pazuchamy

rulianka

uz tu v jednej teme pisane o tomto probleme ,,pravidelne si rob piling hlavne pred depilaciou chlpky prestanu zarastat ,a nebudu tak skaredi vyzerat

Andrea9

Treba to aj pilingovat? Pred či po epilacii? Myslite, že ja to robím nesprávne keď to len vytrham a potom nakremujem?

Ja nežijem na Slovensku a tu v zahraničí je to o veľa drahšie moja kamaratka si dala laserom odstrániť chlpky na nohách v podpazusi a aj oblasť bikiny. Bola až 7x a stále nemá hladký pokožku mna to preto odradilo.

aby bolo

ak mas tmave chplky tak ti velmi pomoze laser, staci ist raz a uz to ti podstatne preriedi chlpky. Kukni zlava.sme.sk a tam niekedy byvaju rozne zlavy na tieto laserove epilacie. Lebo cim ma chlpok tmavsi pigment, tym sa lepsie odstrani. V dnesnej dome to uz ani tak vela nestoji a mne to pomohlo.

wiena

Ahoj, mám ten istý problém, podľa mňa sa s tým nedá nič robiť len vydržať ký to dorastie do vhodnej dĺžky na epiláciu a pílingovať