Popalenina

Príspevok v téme: Popalenina
Ondrejkkooo

Ahojte,mam mensi problem.Pri zapalovani ohna som sa popalil. Neni to velka popalenina, Su to vlastne len vrcholky 2 prstov (palec,ukazovák).Nejedná sa o velkú popáleninu ale mam tam pľuzgiere (Neviem ako sa to odb. povie.. proste mam biely flak na kozi, pod ktorim je trochu vodi), ale aj tak sa chcem neco opytat. Som na vyske a teraz je to obdobie v ktorom viac píšeme. Samozréme ze pluzgiere ma boleli iba prvý den ale vadia ma pri pisani.Cit sa mi donich ako tak vracia a vidno ze sa aj hoja (Teda z mojho pohľadu..).Chel by som sa opytat toto: 1. JE mozne nejak urichlit hojenie pluzgierov ??? 2.Jeden pluzgier sa mi omylom strhol pri viucovani. Neni zahnisani ani v nom neni nic infekcneho ... Ovplyvni sa nejak hojenie alebo sa mi s nim neco ineho stane ako s nestrhnutim..??? Pluzgiere som si doma prepichol ihlu (cistu) tak ako mi radili pls odpovedzte , diki

jajka001_

nie, muc to urcite pise jeho brat/spolubyvajuci/sestra/mama lebo oni si radsej pisu akoby si to mali povedat :)

muc

babicek - Ondrejkooo- ty trpis sebemluvou? aha! ano, ty takto sa rozpravas s tym najmudrejsim clovekom na svete- sam so sebou!!! :D :D :D

babicek

house nemas pravdu.JE dobre ondrejkoo ze si si to doma prepichol. Pluzgier aj tak raz praskne, takze je dobre ked to bude aspon v sterilnom prostredi...A co sa tika toho celkovo strhnuteho mal som pod. problem... Ten strhnuti pluzgier sa bude dlhsie liecit a bude na nom chrasta.. Ak ti mam odporucit tak zakazdim ked sa odniekial vratis pouzzi nejaki antibakterialny krem.... TO zarucene pomaha

jaanna

ja som mu tiez napisala vcera komentar-ze nech sa nauci pravopis,kedze je udajne vysokoskolak...a informacie ohladom popalenin si můze najst aj na nete-můj prispevok som tu potom uz nenasla-kto vymazal?

house

Ty si teda expert, namiesto toho aby si to chranil pred infekciou rovno si ju tam zanesies s nejakou ihlou.Co takto navstivit lekara a nechat si to odborne osetrit ?