Rozísť sa s nim?

Príspevok v téme: Rozísť sa s nim?
balquiss

Už som sem písala, že mám priateľa, ktorý na mňa nalieha, čo sa týka intímnosti. Ide o to, že sme sa zase týždeň nevideli a hoci ja som očakavala romantický večer, on chcel *** a to ma dosť sklamalo. Keď mi hovoril, že chce, tak som mu povedala, že pre neho urobím čokoľvek, vtedy zostal naozaj hrozne zaskočený, čo len dokazuje, že to so mnou nemôže myslieť vážne...To je pre chalanov taký problém počkať, kým na to budú obaja pripravení? Teraz som ako taká hlupaňa,čo pre neho urobí všetko. Takže to skončilo mojím zvracaním a zase som hodinu po príchode domov plakala, lebo ja sa za ten krátky čas, čo sme spolu(2mesiace) na niektoré veci necítim, vždy si potom vyčítam, že tomuto jeho naliehaniu sa neviem vyhnúť, a keďže je neodbytný, je VŽDY po jeho, ak náhodou nie, začne ma citovo vydierať... čo mám robiť???.. zase na druhej strane cítim, že o neho nechcem prísť.

Elldir

Pobavil som sa, aj keď viem že to nie je smiešne :) jednoducho nechápem niektorých ľudí, momentálne teba balquiss, keď robíš niečo, čo vôbec nechceš. Ak to tvoj "priateľ" nevie pochopiť, tak si ho dávno mala poslať do ... :) ale je to každého osobná vec, kľudne mu rob naďalej šľapku, lebo jemu o nič iné bohužiaľ nejde, len o to jedno :) časom pochopíš, že to bol omyl a že láska je niečo úplne iné ...

FUIHVB

Dobre kopec srandy a teraz vazne...co ti pomoze ked ti sem cudzi ludia davaju rady? TY sa najlepsie poznas a asi aj jeho..ak ti to za to stoji tak bud s nim...ak nie nebud a hotovo...cas,kt. si vyuzila na tomto fore si kludne mohla zuzitkovat aj rozumnejsie napr. premyslat ci sa s nim rozist alebo nie :)

lulu22

tak po prečítaní tohto príspevku som rada, že mám partnera, ktorý čaká...sme spolu síce len vyše mesiaca(vtedy už podaktoré páry majú za sebou presexované noci),ale my nie. čakáme. sám mi povedal, že to príde vtedy, ak to obaja budeme chcieť naozaj. a si to lepšie vychutnáme :) objatia a bozky sú pre mňa viac a čas ktorý trávime spolu, má i zmysluplnejší nádych ako len sexuálny..i keď vieme, že to bude exlózia, keď sa prvý krát spolu pomilujeme :D:D

toto

ešte bude bonus, keď ťa na veľkú noc poriadne uje.e korbáčom, a potom vy.ebe ako opicu, v tom prípade ťa naozaj veľmi miluje:))

už sa prosím uvedom čo máš doma za kkta... predpokladám že príde deň kedy ti naozaj nebude dobre, a keď mu povieš NIE, pôjde si nájsť inú trúbku ktorá mu hneď bez rečí dá a ty už budeš potom len nepotrebná hračka...

scotty

neber to v negatívnom, nikto ti nechcel ublížiť, tiež som mal pri prvých príspevkoch pocit, ze to prestrelili, ale.. maju pravdu.. keby ti to napisali jemne, neuvedomila by si si závažnosť situácie... musiš sa s nim rozisť! s takým chalanom budeš ťahať vždy za kratší povraz, nemaš nádej byť pri ňom šťastná a čo je najhoršie, ten chrapúň len zaberá čas, ktorý úž možno môhol patriť inému, milému, inteligentnému, peknému chalanovi, s ktorým by si bola šťastná!

daj mu poslednú šancu... prichádza víkend, povedz, že nechceš, že ho chceš len objať a pritúliť sa k nemu, že sa na milovanie necítiš, bud smutná, tvár sa utrápene... ak ťa chlapec ľúbi, povie si, že nemaš svoj den, ze potrebuješ objatie, ze ta niečo trápi.. pokusi sa ta rozveseliť, zlepšiť ti náladu...

ak je chalan SVINA, a skutočne ťa chce len na sex, tak do teba začne hustiť, tlačiť na teba a naliehať bez ohladu na tvoje pocity... chce ťa len na sex a keď ho to prestane baviť, odkopne ťa ako omrzenú hračku

bazalka

Keď si chcela radu, ako tu píšeš, tak prečo si nedáš poradiť? Si sama seba tak málo vážiš, keď mu dovolíš, aby ťa takto vydieral a ponižoval .Je naozaj evidentné, že o nič iné ako sex mu nejde. Tak zozbieraj zvyšky hrdosti a rozíď sa s ním !!!

polepetkova

balquiss, preto sa znížili k urážkam, pretože keď sa ti to snažili predtým vysvetliť peknými a povzbudzujúcimi slovami, zrejme si to odignorovala a nebrala ako radu. Preto sa ti to teraz snažia povedať tým "horším" spôsobom.. Keď to sama nechápeš, tak tebe už nepomôže nik a nič.. máš, čo chceš a čo si zaslúžiš.

Balquiss

To ste až takí hlúpi, že sa znižujete k nadávaniu? Lebo vaše vzťahy boli vždy dokonalé? Chcela som radu, nie urážky... btw