sex pocas menstruacie-prosim vas nazor

jarkaaaaaaaa

mne pripada sex pocas menstruacia nechutny. aj ked je pravda ze vtedy mavam velku chut na sex. my s priatelom vtedy praktizujeme skor petting - ked mam tampon tak mi drazdi klitoris. je to fajn

SiSA89

Sex pocas menstruacie je podla mna uplne normalna zalezitost a ked to obaja partneri chcu neni o com.Treba dodrziavat hygienu a je to super.A k tomu ci sa da otehotniet pocas menstruacie,da sa ..je pravda ze sa odlupuje epitel maternice.. ale vajicko sa oplodnuje vo vajcovode a oplodnene vajicko sa moze v maternici uhniezdit...su zeny kt.otehotneli pocas menstruacie a neni ich zas tak malo..takze treba davat pozor aj pri sexe pocas menstruacie

1zVas

baby, najvacsia pravdepodobnost otehotnenie je medzi 12-16. dnom, kedy nastava ovulacia. V ostatne dni bez ochrany tiez nic nie je iste...a co s atyka sexu pocas menstruacie, tak je to percento velmi malicke, lebo maternica nie je pripravena na uhniezdenie vajicka, ved predsa cela sliznica, teda jej vystelka sa odupuje...ja napriklad som mala sex s priatelom prvy den menstruacie, s tym vsak, ze sme dodzali vsetku hygienu a nemala som silne a vsetko je ako ma byt.ale vy teda viete cloveka zneistit,uz to radsje citat nebudem :D papa

wawa

suzulik, pises ze HAK uzivas, tak v com je problem. ak si mala sex pocas 7dnovej pauzy, kedy HAK neberies, tak to chapem ja teda, tak je vsetko ok, chranena si vtedy rovnako ako pocas 21 dni s tabetkami, to ti potvrdi kazdy gynekolog. bud pokojna.

suzulik

ahojte chcem sa spytat.... s priatelom sme sulozili cez menstruciu... berem antikoncepciu... no a moj problem spociva v tom ze "TO" vpustil do mna... neviem da sa otehotniet aj ked uzivam antikoncepciu ale "prvu" tbaletku som si mala dat az na druhy den?? pls poradte mi je to surne.. :(

sisa72

Nikuška054,

určite sa dá otehotniet aj počas menzesu...Iba ak by si brala anntikoncepciu tak si chranena aj počas menzesu. Viem ale že je nejaka tableta ktoru možeš užit tuším do dvoch dni a stoji okolo 700,-Sk, kamoške sa to raz stalo a viem že si ju išla kupit do lekarni... Určite neriskuj a chod si ju kupit.

pa sisa

alzbee

Ale s tou tabletkou PO ja veru nemam ziadne skusenosti, ze ci sa moze dat vlastne aj pocas menzesu...hadam ti ktosi iny v tom bude vediet poradit, az by si sa pre nu rozhodla.

alzbee

nikuska: no zialbohu, sanca tu je, i ked mala, ale je...nejeden pripad bol taky, ked zena otehotnela aj pocas menzesu...viem, ze som ta asi neutesila, ale tak bud si daj tabletku PO alebo ver, ze nebudes patrit medzi to male % zien, ktore otehotneli cez menzes. Drzim palce:)