je normalne zit takto?

pepa760

lauri..ved to prave..skusala som a bolo to naspat..napisal on.ozval sa on. je to ako sinusoida. raz ja, raz on... :(

Laurina22

Pepa tieto otazky si kladiem aj ja.Preco mi dotycny nepovie co citi.Aj keby to bolo zle,stale lepsie,ako nevediet nic a domyslat si nieco.Ja viem,je to tazke.Nic ine ti teda nezostava,len cakat.Cakat,co urobi...Popripade sa mu skus neozyvat...par dni...uvidis,ako sa bude chovat

pepa760

lauri...co myslis ze dva roky robim? raz je to fajn a inokedy moc premyslam nad tym. najlepsie, ako pre neho, je nezaoberat sa tym.ako moze niekto nedavat do niecoho srdce? koho si predtym lubila? toto su otazky ktore mi stale viria hlavou...preco preco preco ??? ja len cakam na zazrak. uz som skusala nezaoberat sa tym, ale vzdy sme spolu skoncili. preco niekto nevie vyjadrit to co citi? preco je to prenho take tazke? akoby sa bal. mozno to iba zbytocne riesim v mojej hlave a lepsie by bolo nechat to plynut, nechat tomu volny priebeh ako on..byt bez srdca. ale to ja neviem...dokola to iste..jedna strana povie NIE, druha vie ze to nedokazem opustit to vsetko

pepa760

laurina: ved normalne ma clovek na to taky nazor rozumny, lebo to tak vychadza....horsie je, ked si v tom a prezivas to. prezila som s nim tooolko toho..ale viem, je to len o tom, ci budem ako on a zvyknem si na taky styl bez citu...je to istym sposobom samotryznenie viem :(

pepa760

laurina: laurinka ide o to, ze on sa nevie vykoktat...jemu to takto vyhovuje...byt akoze "slobodny"... a mne je to obcasne stretavanie malo...uz chapes? myslim, ze ja davam viac a chcem viac ako on..nemam dvadsat, aby som sa obcas stretavala..rozumies mi?

pepa760

laurina: je zrejme ze nechcem...uhlie: chodili sme spolu oficialne, ale kedze mal inu tak sme boli rozideni a teraz je sam, ja sama takto to vyzera vsetko ako som tu popisala..

cierna duha

ja si myslim ze najlepsie urobis ak si budes popri tomto co mas s nim hladat ineho.. ked nemas silu od neho odist musis sa zalubit inde a potom odist. lebo s nim to podla mna nema buducnost... viem ze to boli ale vzdy budes len "zaloha" .. prezila som to iste...aj ked nie 2 roky trvajuce.to je dost sialene.a lepsie ked sa zalubis do ineho a odides ako prva..lebo casom ti to pravdepodobne spravi on.