Astma, prírodné lieky..

Príspevok v téme: Astma, prírodné lieky..
lizinka

Zdravím..Mám diagnózu Astma bronchialle, bol mi predpísaný sprej Alvesco..odkedy ho užívam, môj stav sa akokeby zhoršil..od rána nemôžem dýchať, mám akoby celý hrudník stiahnutý..aj keď si ho večer streknem, tak začnem z toho hneď kašlať :( jediné, čo mi akútne zaberie je Ventolin, ale to nie je liek, to je len na uvoľnenie, a nemá sa používať často..som z toho zúfalá, mám strach ísť k doktorke, aby mi nepredpísala niečo silnejšie..mám zlé skúsenosti s chemickými liekmi..neviete poradiť niečo prírodné? Ďakujem

ambrozia

matka456, nehnevaj sa, ale si dosť nezodpovedná. Si tehotná, máš astmu, 2 týždne kašleš a teraz pýtaš rady na fóre? Mala si ísť k lekárovi, s astmou nie je sranda.

matka456

ahojte som tehotna zacinam siesty mesiac a uz dva tyzdne kaslem a nic mi nepomaha mam aj astmu a chcela by som poradit co by som mohla ake lieky

RENO1000

barca111111. Skusal som ti poslat mail. A ze adresa nebola rozpoznana. Dobre si ju napisala? Potreboval som neake info ze co pomohlo tvojej rodine.

RNG

Spomeniem aspon niektore doplnky, ako protizapalove curcuminoidy s bioperinom, boswelin, adaptopgen corsyceps(2 gramy), enzymy ako serrapeptazavacsie davky vitaminu C,, potlacenie infekcii v prinosnych dutiach kvapkami roztoku citricidalu(GSE), odhlienovamnie NAC a oreganovym olejom , potlacenie alergii quercitinom(3 x 500 mg) atd.

martineez

Dobry den, viete niekto nieco viac o tom co pisem nizsie?

K zvládnutiu akútnych astmatických záchvatov je z prírodných liečiv /rastlinných liekov/ napr. ČÍNSKY CHVOJNÍK /EPHEDRA SINICA/ starobylá liečivá rastlina a prirodzený zdroj efedrinu, slúžiaci ako stimulancium a liek na roztiahnutie priedušiek. Môže sa uvariť príjemne chutnajúci čaj, ktorý má menej vedľajších účinkov ako farmaceutický efedrin. Dáme za hrsť rozlámaných stoniek do sklenenej alebo smaltovanej kanvice s litrom studenej vody. Uviesť do varu, znížiť teplotu, zakryť kanvicu a mierne variť po dobu 20 min. Potom precediť .Podľa potreby 1 až 2 šálky každé 2 až 4.hodiny. Príliš veľká dávka spôsobuje rozochvetie a nespavosť. Môžu to byť i kapsle, alebo tinktúra. /dostať na západe, v USA a Číne/.

26

Som tehotná v 4 mesiaci a mam astmu bronchiale,je užívanie sprejov na astmu bezpečné v tehotenstve?môžu poškodiť plod?mám predpísané Alvesco,ale aj tak sa bojím v tomto období užívať lieky...

barca111111

Ahojte...každá alergia je spôsobená vďaka oslabenej imunite .... každým jedným liekom síce alergiu utlmíte, ale nikdy nevyliečite...treba si upraviť imunitu, nie však chemicky upravenými liekmi...naopak...zmeniť životosprávu a vážne odporúčam výživové doplnky ... kmeňové bunky ... taktiež Vám poradím čo a ako ďalej, čo pomohlo mojej mamine a sestre, ktoré vďaka tomu boli hospitalizované v nemocnici, kde im to iba utlmili , ale nevyliečili...teraz majú obe pokoj už niekoľko rokov..

gabriela.pastrnáková@gmail.com

PEJA03

LIFE PACK- vedecky overeny a vedcami vyvijany vyzivovy doplnok,ktory ako jediny vyzivovy doplnok preziel dvojito placebo testamy,ktore sa robia uba pri liekoch, pomaha odstarnit astmu za neuveritelne kratky cas, viac info mailom

Žochárka

Aj mne sa pred niekoľkými rokmi začala prejavovať alergia - najmä na trávy - so silným nábehom na astmu. Štandardná liečba, sa mi zdá, to skôr zhoršila. Našťastie som objavil skvelý prípravok Hippokratin. Odkedy ho používam, nemám problémy s dýchaním, slzením očí, nádchou, robím turistiku v každom ročnom období a nemusím sa obmedzovať peľovými správami.