Stehna, lítka

Príspevok v téme: Stehna, lítka
Leo

Ahojte. Mám 14 rokov a mám velmi tučne stehná a lítka už mi vyšli aj strie.Prosím o nejakú radu na schudnutie z tychtvo partíí pretože už som velmi zufalý. Nevychádzam vobec vonku pretoze sa za nich hanbým..Prosím opomoc ja už som strašne zúfaly už aj plačem neviem si dař rady .Dakujem za odpovede.Leo

parnassus

Strie a podobné zlé veci dáš preč buď masážou alebo striedaním teplého a studeného prúdu vody. Zlepší sa ti preto obeh krvi.
Čo sa týka obvodu, sú špeciálne cviky ako napr tlačenie stehien loptu medz nohami a pod, ale vôbec najlepšie je chodiť behať (stačí aj jogging) alebo bicyklovať. A stoj vždy, keď môžeš.
Good luck :)

angela85

carey a preco nevladzes behat? mozno ti len chyba trening. ani ja som zo zaciatku nevladala, ale potom to islo lepsie
ja nesprintujem, pomaly beham 40-60 min vzdy ked sa da, alebo striedam beh a potom oddych(rychlejsia chodza)

parnassus

Strie a podobné zlé veci dáš preč buď masážou alebo striedaním teplého a studeného prúdu vody. Zlepší sa ti preto obeh krvi.
Čo sa týka obvodu, sú špeciálne cviky ako napr tlačenie stehien loptu medz nohami a pod, ale vôbec najlepšie je chodiť behať (stačí aj jogging) alebo bicyklovať. A stoj vždy, keď môžeš.
Good luck :)

parnassus

Strie a podobné zlé veci dáš preč buď masážou alebo striedaním teplého a studeného prúdu vody. Zlepší sa ti preto obeh krvi.
Čo sa týka obvodu, sú špeciálne cviky ako napr tlačenie stehien loptu medz nohami a pod, ale vôbec najlepšie je chodiť behať (stačí aj jogging) alebo bicyklovať. A stoj vždy, keď môžeš.
Good luck :)

parnassus

Strie a podobné zlé veci dáš preč buď masážou alebo striedaním teplého a studeného prúdu vody. Zlepší sa ti preto obeh krvi.
Čo sa týka obvodu, sú špeciálne cviky ako napr tlačenie stehien loptu medz nohami a pod, ale vôbec najlepšie je chodiť behať (stačí aj jogging) alebo bicyklovať. A stoj vždy, keď môžeš.
Good luck :)

carey

ahojte, kedze ste vytvorili takuto temu, aj ja by som rada vedela co je najlepsie na stehna a zadok, ja mam obvod stehna 60 a litko 37. Co by ste mi poradili ? teraz cvicim steper a orbitrek 4x do tydzna, ale zatial nevidim ziadne vysledky. A behat nevladzem...

www.ahoj

napis obvod stehna v najsirsej oblasti a aj v litku + pridaj vysku aby som si vedela predstavit ake su to tie "tučne" stehna a litka.
uprav stravu a ako je tu už pisane beh a na stehna su moc dobre aj vypady dopredu a dozadu

angela85

mne na stehna a lýtka funguje len beh 30-60 minut 3-4 krat do tyzdna
ale strie sa v puberte urobia vacsinne ludi